- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Stanisław Michalkiewicz w Bochni. Spotkanie zaplanowano na czwartek

- REKLAMA -

Już w czwartek 27 października Bochnię odwiedzi Stanisław Michalkiewicz – znany publicysta, prawnik, nauczyciel akademicki. Spotkanie autorskie odbędzie się o godz. 18:30 w Restauracji Murowianka.

Wydarzenie jest kolejnym z cyklu “Co z tą naszą wolnością?” organizowanym przez Stowarzyszenie “Cives Conscii”. Jest to cykl spotkań autorskich, w których poruszane są tematy bliskie wolności, analizując obecną sytuację w Polsce, a także nawiązując do historii.

Organizację imprezy wspiera także Klub Konfederacji Bochnia. Ostatnim gościem w ramach cyklu był poseł Grzegorz Braun, który z mieszkańcami Bochni spotkał się w czerwcu.

Stanisław Michalkiewicz jest prawicowym publicystą, eseistą, prawnikiem. W czasach PRL działał w opozycji antykomunistycznej. W 1969 został absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Ukończył również podyplomowe studium dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Jest wykładowcą w Wyższej Szkole Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki w Warszawie oraz Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Działał także w polityce, w latach 1997-1999 był prezesem partii Unia Polityka Realna, której był współzałożycielem. Napisał wiele książek o tematyce politologicznej i historycznej. Jest autorem licznych felietonów i publikacji, które pojawiały się w różnych czasopismach.

Spotkanie odbędzie 27 października. Początek zaplanowano na godzinę 18:30. Wydarzenie odbędzie się w Restauracji Murowianka mieszczącej się przy ul. Brzeźnickiej 55d w Bochni.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra