- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Klub Konfederacji Bochnia nie udziela poparcia żadnemu z kandydatów na burmistrza

- REKLAMA -

Klub Konfederacji Bochnia nie udziela poparcia żadnemu z kandydatów na urząd burmistrza Bochni. Poinformował o tym Kacper Głód lider klubu Konfederacji Bochnia. W przysłanym do redakcji oświadczeniu czytamy także, że poparcie prezentowane przez kandydatów związanych z Konfederacją „stanowią ich prywatne opinie” .

Ireneusz Sobas kandydat na burmistrza Bochni z poparciem Marty Mrzygłód

WYBORY SAMORZĄDOWE. Gondek popiera Łacną

Pełna treść oświadczenia:

„W imieniu Klubu Konfederacji Bochnia, po dogłębnym zapoznaniu się z postulatami prezentowanymi przez kandydatów na burmistrza Bochni, którzy zabiegają o Państwa poparcie podczas II tury wyborów, zdecydowaliśmy, że nie udzielamy poparcia żadnemu z kandydatów na urząd gospodarza Solnego Grodu. Wojna polsko-polska została przełożona również na bocheński samorząd, czemu jako struktury ugrupowania antysystemowego zdecydowanie się sprzeciwiamy. Jednocześnie oświadczamy, że wszystkie deklaracje poparcia prezentowane przez kandydatów związanych z Konfederacją stanowią ich prywatne opinie, do czego oczywiście przysługuje im pełne prawo.

Jednocześnie zachęcamy wszystkich sympatyków do głosowania zgodnie z własnym sumieniem. Jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa jest w stanie samemu zdecydować, który z kandydatów lepiej spełni założenia wolnościowych postulatów w wymiarze lokalnym, które od początku przyświecają naszemu ruchowi. Przyszłość Bochni leży w rękach każdego z Was, warto powierzyć swój głos w oparciu o zasady logiki i zdrowy rozsądek.”

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    ZDROWY ROZSĄDEK

    17 kwietnia 2024 godzina 12:16

    Zdrowy rozsądek podpowiada by nie kierować się płcią kandydatów tylko kompetencjami, doświadczeniem i przywiązaniem do Bochni

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra