- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

BOCHNIA. ” Tu i teraz” oraz Orkiestra Dęta Uście Solne na II Festiwalu Muzyki Filmowej

- REKLAMA -

11 czerwca w Amfiteatrze w Parku Rodzinnego Uzbornia odbędzie się druga edycja Bocheńskiego Festiwalu Muzyki Filmowej organizowanego przez Stowarzyszenie „Cives Conscii”. Wydarzeniu patronuje portal Bochnia Brzesko z bliska.

Po raz kolejny widzowie będą mogli posłuchać utworów znanych z kultowych dzieł kinematografii. Repertuar festiwalowy przygotowany został w oparciu zarówno o filmowe klasyki, jak i utwory z bardziej współczesnych filmów.

W trakcie festiwalu odbędą się dwa duże koncerty . Wystąpi zespół “Tu i Teraz” oraz Orkiestra Dęta Uście Solne, która miała już okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas poprzedniego Festiwalu.

Na scenie wystąpią również wychowankowie Miejskiego Przedszkola nr 1 w Bochni i Gminnego Przedszkola w Proszówkach. Dzieci zaprezentują układ choreograficzny do wybranego utworu muzyki filmowej.

To jeszcze nie wszystko! W przerwie między występami przeprowadzony będzie konkurs muzyczno-filmowy z nagrodami. Wydarzeniu towarzyszyć będzie ogródek gastronomiczny, który będzie dostępny na parkingu obok Amfiteatru.

Podczas wydarzenia odbędzie się również zbiórka karmy dla zwierząt ze Schroniska w Borku.

Organizatorzy ogłosili również konkurs na spostrzegawczość i znajomość filmów, dla wszystkich zainteresowanych udziałem w II Bocheńskim Festiwalu Muzyki Filmowej.

Na plakacie promującym II Bocheński Festiwal Muzyki Filmowej można zobaczyć kadry z różnych filmów, z których muzykę usłyszymy podczas jednego z koncertów festiwalowych. Organizatorzy konkursu proszą o wskazanie trzech filmów, z których kadry zdublowały się na plakacie festiwalowym.

Regulamin:

  • Odpowiedź na pytanie konkursowe należy zapisać na specjalnie przygotowanym formularzu.
  • Formularz należy wrzucić do wskazanego pojemnika podczas trwania festiwalu – informacje udzielane będą uczestnikom na bieżąco.
  • Formularz można wypełnić wcześniej, można będzie również wypełnić go w czasie trwania festiwalu. Organizatorzy przewidują dostępność formularza oraz przyborów do pisania.
  • Formularz może zostać wykorzystany przez każdą osobę tylko jeden raz. Zdublowanie formularza spowoduje dyskwalifikację przy ewentualnym odbiorze nagrody.
  • Po zakończeniu drugiego koncertu festiwalowego rozlosowane zostaną 5 nagród głównych i 15 nagród pocieszenia.
  • Warunkiem wygranej jest dobra odpowiedź na pytanie konkursowe oraz obecność w Amfiteatrze podczas losowania.
  • Nagrody losowane będą do skutku, czyli do wręczenia 5 nagród głównych i 15 nagród pocieszenia.
  • Jeśli zabraknie zgłoszeń z odpowiedziami, nagrody zostaną rozdane zgodnie z decyzją prowadzących.

Festiwal Muzyki Filmowej ma charakter otwarty. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Powiatu Bocheńskiego i Gminy Miasta Bochnia. Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Bocheński, Adam Korta.

A tak było rok temu:

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra