- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Dziś przy kościele św. Jana Nepomucena w Bochni odbędzie się zbiórka makulatury

Kolejna akcja „Makulatura na misje” zaplanowana jest dziś przy kościele św. Jana Nepomucena w Bochni. Kontener na makulaturę będzie ustawiony w godz. 7.00 -16.00.

-Przynosząc niepotrzebny papier pomagasz stworzyć nowe miejsca dla dzieci w przedszkolu i w szkole w Centrum Dziecka w Yaounde stolicy Kamerunu – apeluje Maria Ślusarz ze Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Ap. w Bochni.

Dzięki dotychczasowemu zaangażowaniu wielu ludzi dobrej woli od 1-go września 2021 do przedszkola uczęszcza już 116 dzieci, a do szkoły 215. Wiele dzieci czeka dalej na przyjęcie. Potrzebne są pieniądze na przygotowanie następnych sal.

Istnieje też możliwość wcześniejszego dostarczenia makulatury do bazy firmy recyklingowej EKOMBUD, znajdującej się teraz przy ul. KRZYŻANOWICKIEJ 68 (przedłużenie ul. Wygoda) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00.

Kartkę z potwierdzeniem oddania makulatury można przekazać do kancelarii parafialnej przy parafii św. Pawła Ap. lub organizatorom Akcji Makulatura na Misje w dniu zbiórki.

Każdy przekazany przez nas kilogram makulatury pomoże wykończyć i wyposażyć w niezbędny sprzęt przedszkole i szkołę w powstającym Centrum Dziecka w bardzo biednej dzielnicy Cariere w Yaounde stolicy. Kamerunu.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra