- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Kolejna zbiórka „Makulatury na misje” w sobotę. Tym razem przy kościele pw. św. Jana

- REKLAMA -

Stowarzyszenie Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Ap. z zaprasza na kolejną zbiórkę makulatury na misje. Zaplanowano ją w sobotę 3 września 2022 przy kościele św. Jana Nepomucena w Bochni.

Zebrana makulatura pomoże wykończyć i wyposażyć w niezbędny sprzęt przedszkole i szkołę w powstającym Centrum Dziecka w bardzo biednej dzielnicy Cariere w Yaounde stolicy Kamerunu.

Kontener na makulaturę będzie ustawiony w godz. 7.00 -16.00.

– Dzięki dotychczasowemu zaangażowaniu ludzi dobrej woli, poprzedni rok szkolny ukończyło ponad 300 uczniów, ale wiele dzieci dalej czeka na przyjęcie do szkoły i przedszkola. W związku z tym przygotowywane są następne sale lekcyjne – podkreśla Maria Ślusarz ze Stowarzyszenia Rodzin Katolickich przy parafii św. Pawła Ap. w Bochni.

Istnieje możliwość wcześniejszego dostarczenia makulatury do bazy firmy recyklingowej EKOMBUD, znajdującej się teraz przy ul. KRZYŻANOWICKIEJ 68 (przedłużenie ul. Wygoda) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 14.00.

Kartkę z potwierdzeniem oddania makulatury można przekazać do kancelarii parafialnej przy parafii św. Pawła Ap. lub organizatorom Akcji Makulatura na Misje w dniu zbiórki.

Tak wygląda budynek szkoły i przedszkola w Yaounde stolicy Kamerunu.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra