- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

W piątek na Rynku będą konkursy, prelekcje i sadzonki drzew w prezencie WIDEO

- REKLAMA -

Starostwo Powiatowe w Bochni zaprasza w piątek na Ekologiczny Piknik Edukacyjny. Od godz. 11 na bocheńskim Rynku będzie można otrzymać sadzonkę drzewa, dowiedzieć się więcej o roli drzew lub wziąć udział w konkursach i prelekcjach.

Piknik rozpocznie się o godz. 11 podpisaniem deklaracji samorządowców z powiatu bocheńskiego dotyczącej realizacji wspólnych działań związanych z przeciwdziałaniem skutkom postępujących zmian klimatu. Zaplanowano również otwarcie wystawy prac fotograficznych Patrycji Wąsikowskiej.

Następnie przedstawiciele Nadleśnictwa Niepołomice i Zespołu Parków Krajobrazowych będą prowadzić lekcje edukacyjne na temat roli drzew oraz przypomną jak ważna dla nas wszystkich jest otaczająca nas przyroda.

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Bochni będą rozdawać sadzonki klonu jawora lub dębu. Będzie również można zasmakować lokalnych produktów regionalnych pochodzących z Leszczyńskiego Spichlerza oraz Borówkowego Roju.

Przygotowano również konkursy, w których będzie można wygrać m.in. vouchery na zwiedzanie najcenniejszych zabytków Bocheńszczyzny, produkty regionalne oraz upominki promocyjne. Wydarzenie odbywa się w ramach Małopolskich Dni dla Klimatu.

Piątek 29 kwietnia od godz. 11.00 na Bocheńskim Rynku!

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra