- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Pani Aniela Góra z Jodłówki skończyła 101 lat!

- REKLAMA -

Takie jubileusze nie zdarzają się często i spotkają naprawdę tylko nielicznych. Pani Aniela Góra z Jodłówki, która obecnie mieszka u rodziny w Bochni we wtorek świętowała swoje 101. urodziny. Z tej okazji wójt Gminy Rzezawa Mariusz Palej odwiedził jubilatkę wręczył jej drobny upominek oraz list gratulacyjny.

 Pani Aniela urodziła się w Jodłówce 14 listopada 1922 roku. W 1945 roku wyszła za mąż za Romana Górę (zmarł w 1983 roku). Doczekali się czwórki dzieci – dwóch synów (nie żyją) i dwóch córek. Pani Aniela miała również dziesięcioro wnucząt (dwie osoby nie żyją). Jej rodzina składa się także z dwunastki prawnucząt. Jubilatka przez całe swoje życie była pracowitą, skromną i przyjazną dla ludzi osobą.

Wójt Mariusz Palej w imieniu własnym oraz całej społeczności Gminy Rzezawa życzył Pani Anieli dużo zdrowia, miłości, radości, uśmiechu, Bożej Opatrzności, szczęścia rodzinnego oraz wszelkiej pomyślności na kolejne lata życia. Dziękował jej również za piękny przykład dobrego życia, za wszelkie trudy i owoce minionych lat oraz za swoistą lekcję życiowej wytrwałości.

Wójtowi podczas uroczystości z okazji 101. urodzin Pani Anieli towarzyszyła Dorota Wągroda, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Rzezawie, która prywatnie jest wnuczką Jubilatki.

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  Anonim

  16 listopada 2023 godzina 13:25

  Ta pani powinna dostać już trzecią emeryturę to by lepiej zrobili jakby jej udzielili trzeciej emerytury zamiast gratulacje jej mówić i cieszyć się gmina może dużo pomóc żeby dostała podziękowanie finansowe taka jest moje zdanie

 2. Avatar

  Anonim

  16 listopada 2023 godzina 21:22

  Forma jubilatki rewelacja. Wszystkiego najlepszego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra