- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sprawa Grażyny Kuliszewskiej

Borzęcin. W sobotę wielka akcja poszukiwawcza Grażyny Kuliszewskiej – szczegółowe informacje

- REKLAMA -

Coraz więcej osób dopisuje się do utworzonej na FB grupy, która weźmie udział w akcji poszukiwawczej Grażyny Kuliszewskiej. Zaplanowano ją na godzinę 9 w najbliższą sobotę. Organizatorami poszukiwań są bliscy 34-latki. Akcja odbywa się przy wsparciu KW Policji w Krakowie, KPP w Brzesku, UG w Borzęcinie, Jednostek OSP z terenu gminy Borzęcin i powiatu brzeskiego, firm i organizacji zewnętrznych.

-Jest to społeczna akcja poszukiwawcza, prowadzona przy koordynacji służb oraz udziale mieszkańców Borzęcina, gminy Borzęcin oraz wszystkich zainteresowanych z zewnątrz, do uczestnictwa w której Zachęcam i Serdecznie zapraszam – napisał na swoim profilu FB Janusz Kwaśniak, wójt Borzęcina.

Poszukiwanie będzie miało charakter akcji uzupełniającej, która pozwoli przy udziale mieszkańców i osób zainteresowanych przeszukać zdecydowanie większy obszar niż objęty dotychczas akcją poszukiwawczą. Pochodząca z Borzęcina Grażyna Kuliszewska zaginęła w nocy z 3 na 4 stycznia. Od ponad trzech tygodni szuka jej policja i bliscy kobiety.

Osoby zainteresowane udziałem w akcji muszą być pełnoletnie. W akcji biorą udział na własną odpowiedzialność, mając świadomość zagrożeń jakie mogą wystąpić. Jednostki OSP z gminy Borzęcin zapewnią zabezpieczenie medyczne, na wypadek ewentualnych nieprzewidzianych zdarzeń w trakcie prowadzonej akcji.

Organizatorzy akcji informują, że główne zagrożenia podczas niej to: zakrzaczenia, podmokły teren i potencjalnie otwarte studzienki melioracyjne. Osoby deklarujące udział w poszukiwaniach zobowiązane są do wyposażenia się na czas poszukiwania w odpowiednie ubranie i obuwie.

Punkt orientacyjny: Delikatesy Centrum Borzęcin.

Miejsce zbiórki: Parking przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Borzęcinie (50 metrów od punktu orientacyjnego w kierunku zachodnim – centrum Borzęcina), godz. 9:00.

Akcja poszukiwacza jest legalna i koordynowana przez wyspecjalizowane w poszukiwaniach służby.

Telefony kontaktowe:

Organizatorzy akcji: tel. 516 578 631, 501 827 439.

Koordynator ze strony Urzędu Gminy Borzęcin:
Małgorzata Kaczmarczyk, specjalista ds. OC tel. 603 938 858.

Koordynator z ramienia OSP, odpowiedzialny za kontakt z jednostkami spoza gminy i koordynację wewnętrzną: Grzegorz Małek, Komendant Gminny OSP tel. 506 292 056.

Przydatne informacje nt. zaginionej Grażyny Kuliszewskiej prosimy przekazywać do Komendy Powiatowej Policji w Brzesku tel. 14 66 26 222 lub 112.

Do akcji można dołączyć poprzez grupę utworzona na FB: https://www.facebook.com/events/278989369449419/

ZOBACZ TAKŻE:

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra