- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Kuter Port Festival – muzyczna uczta dla fanów polskiej muzyki

3 września, 3 wykonawców, 3 koncerty, pokaz ze światłem, dźwiękiem i wodą to pomysł na piękne, muzyczne zakończenie lata na Plaży Kuter Port. Na scenie zbudowanej na wodzie wystąpią gwiazdy polskiej muzyki, zarówno legendarne, jak i te, reprezentujące tzw. młode pokolenie LemON, Mrozu i Lady Pank.

Koncerty na Plaży

Kuter Port Festival planowany jest jako wydarzenie w plenerze, podczas którego można spędzić czas na świeżym powietrzu, na rozległym terenie Plaży Kuter Port, wygodnie rozłożyć się na kocu, leżaku, piasku i swobodnie słuchać muzyki lub tańczyć przy scenie. A to wszystko w magicznej scenerii, w otoczeniu zieleni i wody, we wrześniowe popołudnie i wieczór.

Podczas Festivalu wystąpią świetnie znani wykonawcy z polskiej sceny muzycznej.

Rozpocznie zespół LemON, „który ma szlachetność w sobie i jednocześnie można puścić go w radiu. (…) Wydawałoby się, że oni są tacy niszowi. Ale nagrywają piosenki, które są na listach przebojów, czyli okazuje się, że te dwie rzeczy można połączyć” – jak powiedział Adam Sztaba, kompozytor, pianista, dyrygent i producent muzyczny.

Następnie na scenę wejdzie Mrozu z zespołem, który łączy w swoich wykonaniach blues, soul i rock’and’roll, za każdym razem prezentując niezwykle wysoki poziom artystyczny, dbający o szczegóły perfekcyjnie zaprojektowanego spektaklu muzyczno-wizualnego, zawsze wzbudzający podziw i aplauz publiczności.

W promieniach zachodzącego słońca zagra legenda polskiej muzyki, której nie trzeba nikomu przedstawiać – Lady Pank, niezmiennie panująca na scenie muzycznej od ponad 40 lat, wciąż zaskakująca starsze i młodsze pokolenie świetnymi i energetycznymi występami.

Zwieńczeniem wydarzenia będzie kolejna, tym razem już wyciszająca uczta dla zmysłów w postaci pokazu specjalnego ze światłem, dźwiękiem i wodą w roli głównej.

Z rodziną, z przyjaciółmi ze znajomymi

Kuter Port Festival to impreza adresowana do osób, które lubią dobrą polską muzykę i nie muszą wybierać między ww. wykonawcami – wszyscy zagrają na tej samej scenie. To też propozycja na rodzinny wyjazd za miasto, na Plażę, gdzie można przyjechać na całe popołudnie i wieczór, piknikować, bawić się swobodnie w plenerze. Może to być również dobry pomysł na spotkanie z przyjaciółmi, ze znajomymi czy na firmowy wyjazd integracyjny.

Dla tych, którzy wybierają się na Festival rodzinnie, organizator proponuje bilety dla dzieci (do 13 r.ż.) za symboliczną złotówkę. Ci, którzy zbiorą min. pięcioosobową grupę, także mogą liczyć na niższe ceny biletów. Z kolei z myślą o gościach chcących przyjechać do Kuter Portu wcześniej i zostać dłużej, cieszyć się festivalową atmosferą, wziąć udział w ognisku na Plaży, zamieszkać w komfortowych Domkach nad wodą lub na Kempingu, a po koncertach bawić się na parkiecie, powstały propozycje pakietowe, obejmujące pobyt, udział w Festivalu i imprezach towarzyszących.

Wśród kilku rozwiązań każdy znajdzie opcję najlepszą dla siebie.

Wydarzenie odbędzie się 3 września 2022 r. Wejście na Plażę Kuter Port możliwe jest od godz. 14:00, zakończenie przewidziano na godz. 22:00. 

Wszystkie szczegóły nt. Kuter Port Festivalu na https://kuterport.pl/festival/

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra