- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Gwiazdy polskiej muzyki na Kuter Port Festivalu PROGRAM

- REKLAMA -

Już 3 września na jednej scenie podczas Kuter Port Festivalu wystąpią gwiazdy polskiej muzyki LemON, Mrozu i Lady Pank. Wydarzenie zaplanowane jako impreza plenerowa na zakończenie lata odbędzie się na Plaży Kuter Port w Nieznanowicach.

Festival to pomysł na muzyczne sobotnie, jeszcze letnie popołudnie i wieczór. Będzie to doskonała okazja, by spędzić miłe chwile i godziny na otwartej przestrzeni, nad wodą, na piasku, na trawie z przyjaciółmi, znajomymi czy rodziną. Rozległy teren daje uczestnikom sporo swobody, luzu, odprężenia, co z pewnością pozwoli doładować baterie przed zbliżającą się powoli jesienią.

Zespoły, których koncertów będzie można wysłuchać na żywo, prezentują odmienne style muzyczne, każdy z nich jest jednak perfekcyjny w swojej kategorii.

Jako pierwszy na scenie pojawi się LemON mający na koncie cztery albumy studyjne, które pokryły się złotem, platyną i podwójną platyną, a wiele utworów trafiło na pierwsze miejsca list przebojów. Łącznie zagrał blisko tysiąc koncertów, w tym przed kilkudziesięciotysięczną publicznością (Woodstock, Wembley Arena, Europejski Stadion Kultury).

Następnie wystąpi Mrozu, który w swoich wykonaniach łączy blues, soul i rock’and’roll, za każdym razem prezentując niezwykle wysoki poziom artystyczny, dbający o szczegóły perfekcyjnie zaprojektowanego spektaklu muzyczno-wizualnego, zawsze wzbudzający podziw i aplauz publiczności.

Na zakończenie, w promieniach zachodzącego słońca, zagra Lady Pank, legenda polskiego rocka obecna na scenie od ponad 40 lat. W dorobku artystycznym zespołu znajdują się nieśmiertelne hity kształtujące niejedno pokolenie. Słuchają ich ludzie w każdym wieku, a ponadczasowe brzmienie i treści utworów przyciągają coraz to nowych odbiorców.

Zwieńczeniem muzycznego zakończenia lata na Plaży Kuter Port będzie wyciszająca uczta dla zmysłów w postaci pokazu ze światłem, dźwiękiem i wodą w roli głównej.

To już ostatnie dni na podjęcie decyzji i zakup biletów. Dla tych, którzy wybierają się na Festival rodzinnie, organizator proponuje bilety dla dzieci (do 13 r.ż.) za symboliczną złotówkę. Z kolei ci, którzy zbiorą min. pięcioosobową grupę, także mogą liczyć na niższe ceny biletów. Z kolei ci, którzy chcieliby przyjechać wcześniej i zostać dłużej, mogą wybrać opcję z zakwaterowaniem w domkach lub na kempingu na terenie ośrodka Kuter Portu.

Wśród kilku rozwiązań każdy znajdzie opcję najlepszą dla siebie. Impreza odbędzie się w sobotę 3 września 2022 r. na Plaży Kuter Port w Nieznanowicach (gmina Gdów, powiat wielicki, Małopolska). Wejście przez bramy będzie możliwe jest od godz. 14:00. Wydarzenie odbędzie się około godz. 22:00. Wszystkie szczegóły na https://kuterport.pl/festival/

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra