- REKLAMA -
- REKLAMA -
Małopolska Wystawa i Pokazy Kuter Port

Dziś i jutro w Kuter Porcie: wielka bitwa, wybuchy, żołnierze, granatnik, haubica

- REKLAMA -

Jeśli nie macie planów na ten weekend koniecznie wybierzcie się do Kuter Portu w Nieznanowicach koło Gdowa. Dziś zaplanowano tam prawdziwą wodną bitwę. W wodzie zmierzą się dwa potężne wojskowe pojazdy.

A co jeszcze? Zobacz WIDEO:

Kolejny militarny weekend na Plaży Kuter Port

Przed nami kolejny militarny weekend i kolejna odsłona "I Małopolskiej Wystawy i Pokazów Militarnych Kuter Port".W dniach 19-20 września (sobota i niedziela) ponownie zapraszamy na naszą Plażę.Orientacyjny program znajdziecie tutaj http://bityl.pl/cGNk1, jednak pojawią się też nowości, zarówno jeśli chodzi atrakcje, jak i o pojazdy wojskowe.Śledźcie nas na bieżąco, sprawdzajcie, co będzie się działo i rezerwujcie czas.Bilety dostępne online na https://kuterport.pl/plaza/bilety/Przypominamy również, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo będziemy monitorować liczbę osób znajdujących się jednocześnie na terenie Wystawy, aby nie przekroczyła ona 990 jednorazowo.Zapraszamy!

Opublikowany przez Kuter Port Nieznanowice Czwartek, 17 września 2020

CAŁY PROGRAM

Będzie też sporo niespodzianek, a wśród nich m.in. jedyny w Polsce amerykański ziemnowodny pojazd terenowy Gama Goat z napędem na sześć kół.

Jest to pojazd specjalnie zaprojektowany do wykorzystania w czasie konfliktu w Wietnamie. Porusza się w każdym terenie, posiada też opcję pływania i możliwość desantowania na miejsce na spadochronie z pokładu samolotu transportowego.

Inny pojazd, który również dotarł na wystawę, to samochód osobowy Chevrolet Suburban, produkowany pod tą amerykańską marką od 1934 roku

Ponadto organizatorzy zaplanowali na ten weekend atak armaty przeciwpancernej D-44 kaliber 85 mm na haubicę samobieżną 2S1 Goździk.

Wśród nowych atrakcji w niedzielę pojawią się także czołgi – Jagdtiger, Tygrys, SU-152 oraz Maus w wersji RC.

Organizatorzy zadbali również o dobrą kuchnię – w ubiegły weekend serwowali smaczne, parujące dania prosto z kuchni polowej, a wśród nich grochówkę, żurek, mielone w kapuście, bigos. To menu zostanie powtórzone, a do tego ma być jeszcze ognisko i pieczone ziemniaki.

Rezerwujcie czas i przyjeżdżajcie. Bilety online dostępne są https://kuterport.pl/plaza/bilety/

Impreza trwa w sobotę i niedzielę w godzinach od 10:00 do 19:00.

W programie także: przejażdżki, rekonstrukcje, wykrywanie min, strzelnice dla dzieci i dorosłych, ataki w wodzie i na lądzie, będą wybuchy, strzały z armaty, wystawa broni.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra