- REKLAMA -
- REKLAMA -
Małopolska Wystawa i Pokazy Kuter Port

Już w ten weekend „I Małopolska Wystawa i Pokazy Militarne Kuter Port” pod patronatem portalu Bochnia Brzesko z bliska WIDEO

Zapowiada się rewelacyjne wydarzenie. Jeśli wiec nie macie planów na ten weekend koniecznie wybierzcie się do Kuter Portu w Nieznanowicach koło Gdowa. W programie wystawa, pokazy, przejażdżki, strzelnica, tank crash, wojskowa kuchnia, rozmowy z prawdziwymi znawcami sztuki militarnej, stoiska wystawiennicze i sprzedażowe, bitwa na kolory.

Wydarzenie rozpocznie w najbliższą sobotę o godz. 9:00 przed Urzędem Gminy Gdów, gdzie zaplanowano oficjalne otwarcie. Wtedy też będzie można zobaczyć niektóre z militarnych pojazdów. Po oficjalnym otwarciu przejadą one z Gdowa do Kuter Portu i już o godz. 10:00 będzie je można oglądać na plaży w Kuter Porcie.

Dokładny program wydarzenia dostępny jest TUTAJ

Organizatorzy przypominają o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Partnerami wydarzenia są: Gmina Gdów, Centrum Kultury Gdów, Śląska Fundacja Pasjonatów Techniki Militarnej „Garnizon Górnośląski”, Fundacja GROT, Małopolska Filmowa Grupa Rekonstrukcyjna, Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa „Nila” w Krakowie, „Karabin z Prywatnej Kolekcji Krzysztofa Pawlaka”.Patronat medialny sprawuje: TVP3 Kraków, Radio ESKA, Mój Gdów, Bochnia Brzesko z bliska.

Podczas imprezy prowadzone będzie też zbiórka na Maksa – G.I.MAX – Max Walczy (złotówka z każdego biletu zostanie przekazana na jego leczenie).

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra