- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

NIEZNANOWICE. B.L.U.E., Kraków Street Band i De Mono na Muzycznym Powitaniu Lata na Plaży Kuter Port. Mamy bilety dla Czytelników!

- REKLAMA -

1 lipca na scenie zlokalizowanej na Plaży Kuter Port (Nieznanowice, około 40 km od Krakowa) wystąpią trzy polskie zespoły – B.L.U.E., Kraków Street Band i De Mono. Wydarzenie zostało zaplanowane jako całodzienna impreza plenerowa na rozpoczęcie lata z możliwością plażowania od rana, muzyczną ucztą w godzinach wieczornych oraz after pary, podczas którego zabawa potrwa do późnych godzin nocnych.

W zamyśle organizatorów pierwsza sobota lipca to dzień, kiedy od poranka do wieczora (do godz. 18:00) można oddać się błogiemu wypoczynkowi w piknikowym klimacie na rozległej Plaży, wysypanej białym piaskiem, nad wodą, w promieniach słońca. Wieczorową porą odbędzie się część koncertowa, a ci, którym zabawy będzie mało, pozostaną jeszcze na imprezie muzyczno-tanecznej. Będzie to doskonała okazja, by się zrelaksować, spędzić czas na otwartej przestrzeni, z daleka od miejskiego zgiełku w towarzystwie przyjaciół, znajomych, rodziny, a na koniec wziąć udział w części rozrywkowej.

Wieczorem na scenie jako pierwsza pojawi się Grupa B.L.UE. Muzyka zespołu nawiązuje do nazwy: tak jak kolor niebieski może mieć różne odcienie, tak jego utwory przepełnione są całą paletą emocji. W twórczości tej znajdziemy pozytywny ładunek energetyczny, bogaty repertuar oraz muzykę, którą moglibyśmy określić jako swoisty mariaż popu z rockiem.

Następnie wystąpi Kraków Street Band, czyli zespół, który w ekspresowym tempie stał się wizytówką zarówno rodzinnego miasta, jak i polskiej sceny muzycznej. Grupa od kilku lat zdobywa coraz większą popularność, balansując między nowoczesnym folkiem, jazzem i bluesem.

Na zakończenie, w promieniach zachodzącego słońca, zagra pop-rockowy zespół De Mono – znany szerokiemu gronu odbiorców polskiej muzyki od blisko 40 lat. Choć w międzyczasie skład zespołu zmieniał się nie raz, prawie od początku łączy go nazwisko wokalisty – Andrzeja Krzywego. Utwory zespołu przez lata królowały na krajowych listach przebojów i do dziś wybrzmiewają na licznych festiwalach czy koncertach.

Po części koncertowej roztańczeni i rozśpiewani uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w after party.

Dla naszych Czytelników mamy dwa bilety na to wydarzenie! To dwie wejściówki na Muzyczne Powitanie Lata (2 x bilet normalny z całodniowym pobytem na Plaży + udział w koncertach + udział w after party). O tym , jak je otrzymać napiszemy już niebawem na naszym FB.

Bilety na Muzyczne Powitanie Lata są dostępne w sprzedaży online. Można wybrać różne opcje – bilet z całodniowym pobytem na Plaży (bilet A: w wersji normalnej i ulgowej), bilet z popołudniowym pobytem na Plaży (bilet B: w wersji normalnej i ulgowej). Dodatkowo goście, którzy wybiorą min. 2-dniowy pobyt (obejmujący 1 lipca) w Domkach lub na Kempingu Kuter Port, bilety będą mieć w cenie zakwaterowania. Bilet w każdej z dostępnych opcji zawiera: wstęp na Plażę (w wybranym wariancie), udział w koncertach oraz części muzyczno-tanecznej. Dodatkowo uczestnicy będą mieć do dyspozycji ofertę gastronomiczną na terenie Plaży oraz możliwość korzystania z innych usług na terenie ośrodka.

Wśród kilku rozwiązań każdy znajdzie opcję najlepszą dla siebie. Wszystkie szczegóły oraz bilety www.kuterport.pl/muzyczne-powitanie-lata-2023

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra