- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

W niedzielę w Parku Rodzinnym Uzbornia Festiwal Muzyki Filmowej

W niedzielę w Amfiteatrze w Parku Rodzinnym Uzbornia odbędzie się druga edycja Bocheńskiego Festiwalu Muzyki Filmowej organizowanego przez Stowarzyszenie „Cives Conscii”.

Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 16:00. Podczas festiwalu widzowie będą mogli posłuchać utworów znanych z kultowych dzieł kinematografii. Repertuar przygotowany został w oparciu zarówno o klasyki, jak i utwory z bardziej współczesnych filmów.

W trakcie festiwalu odbędą się 2 koncerty zaproszonych zespołów. Najpierw wystąpi zespół “Tu i Teraz”. Następnie Orkiestra Dęta Uście Solne, która miała już okazję zaprezentować swoje umiejętności podczas poprzedniego Festiwalu.

Na scenie wystąpią również wychowankowie Miejskiego Przedszkola nr 1 w Bochni i Gminnego Przedszkola w Proszówkach. Dzieci zaprezentują układ choreograficzny do wybranego utworu muzyki filmowej. Ponadto w przerwie między występami przeprowadzony będzie konkurs muzyczno-filmowy z nagrodami. Wydarzeniu towarzyszyć będzie ogródek gastronomiczny, który będzie dostępny na parkingu obok Amfiteatru.

Podczas wydarzenia odbędzie się również zbiórka karmy dla zwierząt ze Schroniska w Borku.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra