- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Festiwal Muzyki Filmowej w sobotę, a już dziś konkurs!

- REKLAMA -

O godzinie 18 w najbliższą sobotę w amfiteatrze Parku Rodzinnego Uzbornia rozpocznie się I Festiwal Muzyki Filmowej. Podczas wydarzenia usłyszymy znane i lubiane przeboje. Już dziś jednak zapraszamy do wspólnej zabawy i udziału w konkursie. Wśród nagród są przygotowane specjalnie na tę okazję kubki.

Na plakacie promującym I Bocheński Festiwal Muzyki Filmowej można zobaczyć kadry z różnych filmów, z których muzykę usłyszymy podczas festiwalu. Podaj tytuły dwóch filmów, z których kadry zdublowały się na plakacie festiwalowym.

Regulamin:

 • Odpowiedź na pytanie konkursowe należy zapisać na specjalnie przygotowanym formularzu.
 • Formularz należy wrzucić do wskazanego pojemnika podczas trwania festiwalu – informacje udzielane będą uczestnikom na bieżąco.
 • Formularz można wypełnić wcześniej, można będzie również wypełnić go w czasie trwania festiwalu.
 • Organizatorzy zapewnią podczas festiwalu formularze oraz przybory do pisania.
 • Formularz może zostać wykorzystany przez każdą osobę tylko jeden raz.
 • Zdublowanie formularza spowoduje dyskwalifikację przy ewentualnym odbiorze nagrody.
 • Po zakończeniu drugiego koncertu rozlosowane zostanie 5 nagród.
 • Warunkiem wygranej jest dobra odpowiedź na pytanie konkursowe oraz obecność w amfiteatrze podczas losowania.
 • Nagrody losowane będą do skutku, czyli do wręczenia 5 nagród.
 • Jeśli zabraknie zgłoszeń z odpowiedziami, nagrody zostaną rozdane zgodnie z decyzją prowadzących.
2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  Bartek

  02 sierpnia 2022 godzina 16:26

  A czy te nagrody będzie wręczał poseł Braun, tudzież Berkowicz, lub jakiś inny walczący (słowem) narodowiec? Bo widzę, że ta imprezka jest ewidentnie przykrywką dla ocieplania elektoratowi bocheńskiemu tych skrajnie prawicowych środowisk. Przecież to oni organizowali w Bochni to wątpliwej jakości, będące wstydem i policzkiem dla Bochnian spotkanie z „posłem” Braunem. A czy imprezka ta – zwana dla zmylenia „Festiwalem” – będzie prorosyjska, czy „tylko” antyeuropejska?
  Wstyd dla Miasta Bochni za objęcie tego wydarzenia oficjalnym patronatem. Czy tam nikt nie sprawdza kto to organizuje? Na co idą nasze pieniądze? Wstyd! Mam nadzieję, że drugiej edycji tego czegoś już nie będzie.

 2. Avatar

  Normalny 1

  02 sierpnia 2022 godzina 20:21

  Ooo widzę że P Bartek… To ten typ co dzieli…. Sortuje…. Itp… ludzi… ten z Prawej…. Ten z Lewej…. Człowieku ogarnij się i nie przypinaj metki wydarzeniu…. Bo to chodzi o rozrywkę odpoczynek psychiczny i mentalny od takich ludzi i myśli jakie prezentujesz…. Pisior źle…. Tuskowiec… Tragedia….. Lewica sodora i gomora…. Korwinowiec rosyjski sojusznik…. Reszta to te masakra…. Co z wami nie tak ludziska…. Oczy sobie wydrapiecie sami nawzajem…. Wstyd i jeszcze raz wstyd…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra