- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

🔴 Zmarła także kobieta z sobotniego wypadku w Gierczycach

- REKLAMA -

Dwie osoby zginęły w wyniku zdarzenia drogowego, do którego doszło w sobotę na drodze wojewódzkiej w Gierczycach w powiecie bocheńskim. Kierowca oraz pasażerka osobowej hondy zmarli w szpitalu. Dokładne okoliczności wypadku zostaną ustalone podczas prowadzonego śledztwa.

W sobotę około godziny 12:40 w Gierczycach doszło do poważnego w skutkach wypadku drogowego. Na skrzyżowaniu drogi powiatowej i drogi wojewódzkiej 967 zderzyły się osobowa honda oraz zespół pojazdów scania wraz z naczepą. 

Według wstępnych ustaleń policjantów Wydziału Ruchu Drogowego kierowca hondy, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na skrzyżowaniu zderzył się ze scanią. W wyniku zdarzenia poważnych obrażeń ciała doznali 77-letni kierowca hondy – wobec którego czynności resuscytacyjne miejscu wypadku prowadziły przybyłe służby – oraz 77-letnia pasażerka tego pojazdu (mieszkańcy województwa śląskiego).

Oboje zostali przewiezieni do szpitala, gdzie w wyniku poniesionych obrażeń zmarli. Zespołem pojazdów Scania wraz z naczepą kierował 26-latek z województwa śląskiego. W chwili zdarzenia mężczyzna był trzeźwy. Na miejscu wypadku bocheńscy policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali czynności procesowe. Dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku będą ustalane w toku prokuratorskiego śledztwa.

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  Gość P

  22 sierpnia 2023 godzina 13:33

  Dzisiaj Wtorek- czy są ustalenia prędkości pojazd ciezarowego, uczestniczacego w kolizji-poruszającego się po drodze wojewodzkiej?

 2. Avatar

  Driver

  22 sierpnia 2023 godzina 17:15

  Wymuszenie pierwszeństwa było przyczyną …nie doczytales mądrusiu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra