- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Zatrzymał pijanego kierowcę, a ten złamał mu nogę. Dziś poszkodowanego odwiedził szef policjantów z Bochni

- REKLAMA -

Komendant Powiatowy Policji w Bochni insp. Jerzy Polczyk spotkał się dzisiaj z 29-letnim mieszkańcem powiatu bocheńskiego, który ujął pijanego kierowcę. Szef bocheńskich policjantów nie krył uznania dla odwagi i determinacji mężczyzny, który w trakcie tej interwencji doznał złamania nogi.

12 sierpnia w Gawłowie pijany 29-latek kierujący alfą romeo swoją jazdą powodował zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Został on na szczęście zatrzymany i ujęty przez swojego rówieśnika – mieszkańca gminy Bochnia, który jechał tuż za nim. Pijany kierowca okazał się jednak bardzo agresywny. Bił i dusił mężczyznę, a w konsekwencji doprowadził do złamania jego lewej nogi.  Pisaliśmy o tym TUTAJ

Dzisiaj do poszkodowanego odwiedził  komendant policji w Bochni. Inspektor Jerzy Polczyk podkreślił, że dzięki zdecydowanej postawie mężczyzny udało się uniknąć potencjalnej tragedii na drodze.

W trakcie rozmowy komendant podziękował 29-latkowi, nie krył też uznania dla odwagi i determinacji mężczyzny.  Podczas spotkania ręczył mu pamiątkową statuetkę oraz życzył szybkiego powrotu do zdrowia

3 komentarze

3 Comments

 1. Avatar

  kierowca

  23 sierpnia 2022 godzina 09:08

  Takie chłopisko pozwoliło się skrzywdzić pijaczynie , zagrażającemu innym na drodze ?

  • Avatar

   Strażnik

   23 sierpnia 2022 godzina 17:51

   I w nagrodę dostał długopis itp.Kasa się należy i to nie mała za poświęcenie i za nich robotę wykonał a nie tylko jedzenie kebabów.

 2. Avatar

  subaru

  23 sierpnia 2022 godzina 10:59

  BRAWO za odwagę i nieobojętność !!!
  a ten komentarz wyżej całkiem nie na miejscu!!!(chyba kolega pijaczyny)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra