- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

W ten weekend „Brzesko – Okocim Festiwal 2022”. Będzie zmiana organizacji ruchu w centrum miasta

- REKLAMA -

W związku z organizacją imprezy „Brzesko – Okocim Festiwal 2022” w w sobotę i niedzielę zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu w centrum miasta.

Na czym będą polegać zmiany?

– zamknięciu ul. Asnyka od skrzyżowania z ul. Wyszyńskiego do Rynku w dn. 25.06.2022 r. (sobota). Organizatorzy proszą o usunięcie pojazdów zaparkowanych przy Rynku w Brzesku, gdyż w tym dniu ulice zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku będą nieprzejezdne,

– przeniesieniu przystanku taksówek z Placu Kazimierza Wielkiego w dniu 26.06.2022 r. (niedziela) od godz. 7.00 do północy.

– zamknięciu ul. Czarnowiejskiej dla ruchu na odcinku od ul. Brzezowieckiej do ul. Uczestników Ruchu Oporu oraz ul. Uczestników Ruchu Oporu od skrzyżowania z ul. Sienkiewicza do skrzyżowania z ul. Chopina; ul. Sobieskiego od skrzyżowania z ul. Długą do skrzyżowania z ul. Uczestników Ruchu Oporu oraz ul. Puszkina w dniu 26.06.2022 r. (niedziela) od godz. 7.00 do północy.

– czasowej zmianie organizacji ruchu autobusów:

  • w dniu 25.06.2022 r. (sobota) organizatorzy proszą, aby od godziny 16.00 autobusy jadące na trasie Kraków – Nowy Sącz kierowały się na obwodnicę, nie jadąc przez centrum miasta, gdyż planowany jest koncert na Rynku brzeskim.
  • w dniu 06.2022 r. (niedziela) od godz. 6.00  do  północy ruch odbywał się będzie ul. Kościuszki, nieczynny będzie  przystanek na ul. Królowej Jadwigi. Pasażerowie będą mogli wsiadać i wysiadać na przystanku przy pl. Żwirki i Wigury i Uczestników Ruchu Oporu. 

– w/w imprezy potrwają do północy

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra