- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

W sobotę ognisko z posłem Dobromirem Sośnierzem

- REKLAMA -

Klub Konfederacji Bochnia zaprasza wszystkich mieszkańców Bochni i okolic na spotkanie otwarte z Posłem na Sejm RP, Dobromirem Sośnierzem, które odbędzie się w najbliższą sobotę, 26 września, w Kole Łowieckim „ŁOŚ”, przy ulicy Strzeleckiej 100 w Bochni o godzinie 14:00.

Organizatorzy, oprócz spotkania z liderem Konfederacji, zaplanowali wspólne biesiadowanie przy ognisku. Każdy z uczestników będzie miał możliwość nie tylko rozmowy z Dobromirem Sośnierzem, ale też popróbowania własnych sił w strzelaniu do tarczy.

Wydarzeniu towarzyszyć będą atrakcje przygotowane przez miłośników ASG – DEVILDOGS – Tarnów oraz GZW Krosno.

Każdy, kto zechce spędzić sobotnie popołudnie z Konfederacją w Bochni, może liczyć na gościnność lokalnych działaczy, którzy zapewniają poczęstunek. Będą kiełbaski z ogniska, napoje oraz wiele innych smakołyków.

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  STOP

  24 września 2020 godzina 13:25

  Pan poseł Dobromir Sośnierz swego czasu aktywnie brał udział w debacie na temat praw zwierząt. Stwierdził m.in., że „(…)zwierzęta nie płacą podatków. Nie są obywatelami. To tylko maszyny zrobione z mięsa”, jak również „(…)Zwierzęta nie czują bólu dlatego, że nie mieszka w nich żaden wewnętrzny obserwator, który mógłby ten ból odczuwać. Zwierzęta to tylko maszyny, tak samo jak komputer, zdolne do prowadzenia pewnych obserwacji, ale bezduszne. Nikogo tam w środku nie ma, w zwierzęciu, i nie musimy się tym przejmować.”

  To tak dla przypomnienia dla fascynatów tej formacji posiadających na przykład psa lub kota

 2. Avatar

  MAXIMUS

  26 września 2020 godzina 08:20

  Namawiał będzie do zrzucania masek jak sam twierdzi on i jego partyjni koledzy że nałożono nam kagańce a epidemia to wielki przekręt.A całość swych poglądów zakończy słowami „szczęść Boże”jak jego fanatyczny kolega Braun.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra