- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Dobromir Sośnierz w Bochni. Były rozmowy o polityce, ale też próby umiejętności strzeleckich ZDJĘCIA

- REKLAMA -

W sobotę na terenie Koła Łowieckiego “Łoś”, odbyło się kolejne spotkanie Klubu Konfederacji w Bochni. Gościem był poseł na Sejm RP IX kadencji, Dobromir Sośnierz. 

Mimo niesprzyjającej pogody, sobotnie ognisko z Sośnierzem upłynęło w pogodnej i przyjaznej atmosferze. Na otwarte spotkanie tłumnie przybyli goście z różnych środowisk i grup wiekowych. Dla każdego było miejsce i wszyscy mogli znaleźć coś dla siebie

Prezesem okręgu tarnowskiego partii KORWiN -Radosławem Macoń wraz z Posłem Dobromirem Sośnierzem pokazali, jak wygląda skala opodatkowania pracowników w naszym kraju.

Radosław Macoń wyliczył ile pieniędzy idzie do „koryta” pokazując przygotowaną wcześniej planszę. Na koniec wykładu zostało mu z 4800 tylko 1800 w ręce i skwitował to pytaniem retorycznym : A teraz sobie państwo odpowiedzcie: Kto jest Panem a kto niewolnikiem w Polsce.

Podczas wspólnego poczęstunku, polityk koła Konfederacji podjął zagadnienia dotyczące systemu wyborczego w Polsce, ogromnego opodatkowania, blokad gospodarczych i administracyjnych. Szczegółowo poruszony został temat instytucji posłów, jako ekspertów od wszystkiego.

Wolny czas upływał przy pytaniach, debatach i pokazach strzeleckich.

Goście mieli okazję obejrzeć repliki prawdziwych broni, zrozumieć mechanizmy działania broni, i co najważniejsze – przeprowadzić test swoich umiejętności!Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra