Wydarzenia

Trzciana. 43-letnia Ania Dudzik z Trzciany walczy z glejakiem. Pomóż jej pokonać chorobę!

Zaczęło się o bólu głowy. Był tak silny, że mocne leki pomagały tylko na chwilę. Jego przyczynę zdiagnozował rezonans magnetyczny. Okazało się, że Ania ma w głowie guza – to glejak IV stopnia.

Kobieta przeszła operację. Obecnie przyjmuję chemio- i radioterapię. Szansą na wyleczenie jest nowoczesna terapia OPTUNE. Daje ona dużo lepsze efekty leczenia glejaka, niż standardowe leczenie. To niestety kosztuje.

Dla Ani została uruchomiona zbiórka. Chwytający za serce wpis umieścił przy niej mąż 43-latki.

„Tegoroczna majówka była ostatnim beztroskim czasem, jaki przyszło spędzić nam razem całą rodziną bez trosk i zmartwień. Choć już wtedy Anię mocno bolała głowa. Napady zaczynały się z rana, czasem pojawiały się też wymioty.

Wiedziałem, że nie mamy na co czekać. Szybkie badania, rezonans magnetyczny i cios. Lekarze wykryli w głowie żony guza, który okazał się glejakiem IV stopnia.

Grunt osunął mi się spod nóg. Nie było czasu na rozpacz. Anię od razu zabrano na salę operacyjną. Udało się usunąć w dużym stopniu guza. Teraz żona przechodzi chemio i radioterapię.

Wiemy, czym jest glejak i z czym walczy Ania. Dlatego staramy się, aby po zakończonym leczeniu szpitalnym mogła przejść nowoczesną terapię OPTUNE. Daje ona dużo lepsze efekty leczenia glejaka, niż standardowe leczenie. 

Niestety OPTUNE jest nierefundowany, a terapia kosztuje kilkaset tysięcy złotych. To dla nas ogromna kwota, ale wiem, że damy radę. Nie przyjmuję do wiadomości innej możliwości. Ale sam nie dam rady, dlatego ośmielam się prosić Cię o pomoc. Nie mogę stracić mojej żony. Ania scala naszą rodzinę. Mamy dwoje wspaniałych dzieci. Zrobię wszystko, aby uratować jej życie.”

Anie można wesprzeć TUTAJ

8 komentarzy

8 Comments

 1. Anonim

  06 września godzina 09:16

  Wielkie współczucie wiem co to znaczy moja córka zmagała
  się 5 lat nie dało się zmarła 2 lata temu my dziadkowie wychowuje y dwójkę dzieci zięć też nie żyje życzę Wam aby się udało

  • Anonim

   19 października godzina 14:28

   Aniu spróbuj oleju cbd leczy raki
   Dodatkowo pij herbatkę z tataraku
   Nie załamuj się będzie dobrze.

   • Anonim

    19 października godzina 18:09

    Proszę odpowiedz co to za olej cbd

 2. Anonim

  10 września godzina 12:22

  Życze dużo zdrowia sama walczę z rakiem chłonniak mam 40 lat
  Wiem jak jest wam ciężko.

 3. Anonim

  10 września godzina 12:25

  Wspolczuje bedzie dobrze trzymaj sie Aniu będę się za ciebie modlić moj syn też walczy z rakiem ale my znaleźliśmy klinikę w Meksyku i jest poprawa Bóg z Tobą

 4. Anonim

  10 września godzina 12:58

  Bardzo ,ale to bardzo mi przykro
  Mojej mamy siostra zmarła na glejaka też miała IV stopnia wielopastaciowy przy centralnym układzie nerwowym przy mozgu. Walczyła 7 miesięcy.
  Ale może Pana żona będzie miała więcej szczęścia
  Życze z Całego Serca – będę się modlić
  Z Panem Bogiem

 5. Anonim

  13 września godzina 09:35

  Może spróbować niekonwencjonalnej metody. Olej św. Charbela i modlitwa (do zdobycia w Krakowie i Wrocławiu)mogą zdziałać cuda. To nie zaszkodziel a może pomóc. Życzę powodzenia i powrotu do zdrowia.

 6. Anonim

  19 marca godzina 16:38

  Na glejaka jest jad skorpiona

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra