Wydarzenia

Leszczyna. Piękny wynik zbiórki na leczenie 43-letniej Ani Dudzik. Zgromadzono 40 tys. zł!

Duże brawa należą się druhom z OSP w Leszczynie na zorganizowanie akcji charytatywnej, podczas której zbierano fundusze na leczenie Ani Dudzik z Trzciany. W tę wspaniałą inicjatywę włączyła się cała lokalna społeczność.

– Dzięki Wam, Waszej hojności i dobroci serc udało się zebrać kwotę 40.273,80 zł, która w całości została przekazana na leczenie terapią OPTUNE dającą znacznie większe szanse na pokonanie nowotworu (glejaka IV stopnia), z którym zmaga się Pani Ania – napisali organizatorzy akcji.

Charytatywny GRILL dla ANI | OSP KSRG Leszczyna

[PODSUMOWANIE] W piękne słoneczne niedzielne popołudnie 15 września w Leszczynie unosiła się magia pozytywnej energii. A to za sprawą zorganizowanej akcji „Charytatywny Grill dla Ani”, którego inicjatorem była Ochotnicza Straż Pożarna w Leszczynie. Dzięki zaangażowaniu wszystkich organizacji działających w naszej miejscowości oraz mieszkańców Leszczyny zbiórka na rzecz mieszkanki gminy Trzciana, Pani Ani Dudzik zakończyła się sukcesem 🚒Dzięki Wam, Waszej hojności i dobroci serc udało się zebrać kwotę 🚨 40.273,80 zł 🚨 która w całości została przekazana na leczenie terapią OPTUNE dającą znacznie większe szanse na pokonanie nowotworu (glejaka IV stopnia), z którym zmaga się Pani Ania 🏆Różnorodność i ilość atrakcji oraz szczytny cel akcji przyciągnął całe rodziny i zachęcił do spędzenia niedzielnego popołudnia w Leszczynie. Szczególnie wyrazy wdzięczności należą się:✅ Organizacjom działającym na terenie sołectwa Leszczyna,✅ Mieszkańcom Leszczyny,✅ Wolontariuszom prowadzącym zbiórkę,✅ Orkiestra Dęta Leszczyna✅ Zespołowi muzycznemu Zespół Expert✅ Zespołowi muzycznemu Zespół RespecT✅ Pani Ewie Janisz Ewa Janisz – ZUMBA ZIN✅ Pani Bernadecie Błoniarz za prowadzenie występów,✅ Druhnom i Druhom przybyłych jednostek OSP oraz PSP i KPP w Bochni,✅ Panu Bogdan Cholewa i całej grupie motocyklowej #KBC,✅ Kole Gospodyń Wiejskich z Łąkty Dolnej i Kamionnej,✅ Pani Natalia Kłósek oraz firmie FlyShotI wszystkim którzy choć w najmniejszy sposób dołożyli swoją cegiełkę w tą wspaniałą inicjatywę..Zwieńczeniem akcji było symboliczne strażackie „ŚWIATEŁKO DO NIEBA”, będące wyrazem integracji oraz poczucia jedności w trudnych chwilach, które przecież mogą zdarzyć się każdemu. Wrażliwość, bezinteresowna chęć czynienia dobra, pomoc i życzliwość otworzyły Wasze serca i sprawiły, że „razem możemy więcej” 🇵🇱Pani Ani życzymy dużo sił w walce z chorobą i szybkiego powrotu do zdrowia !!! ❤______________________Muzyka: Natalia Mołocznik – "Na ratunek"Montaż: Dominik Stary FLYSHOT#OSPKSRGLESZCZYNA

Opublikowany przez OSP KSRG Leszczyna – Ochotnicza Straż Pożarna Środa, 18 września 2019
Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra