- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Szpital w Brzesku wśród liderów zarządzania w służbie zdrowia

- REKLAMA -

Szpital Powiatowy w Brzesku zdobył siódme miejsce w prestiżowym rankingu „Liderzy zarządzania” przygotowanym przez BFF Banking Group oraz dziennik „Rzeczpospolita”.

W tej edycji zestawienia „Liderzy Zarządzania” oceniano 317 szpitali w trzech kategoriach, w zależności od wielkości posiadanego kontraktu z NFZ. Brzeski szpital był oceniany w kategorii szpitali z kontraktem z NFZ między 70 mln – 149 mln zł.

-Jest to wyróżnienie i sukces całego zespołu szpitala. Do zdobycia wysokiej lokaty przyczyniła się ciężka praca wszystkich pracowników, którym w tym miejscu składam serdeczne podziękowania – podkreśla Alicja Syty dyrektor SPZOZ w Brzesku.

Warto zaznaczyć, że jest to już kolejne wyróżnienie dla brzeskiego szpitala w tym zestawieniu. W poprzednich edycjach rankingu lecznica zdobyła miejsce dziesiąte, czwarte i ósme w swojej kategorii.

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    ktoś nie ważny

    02 grudnia 2022 godzina 19:09

    „Do zdobycia wysokiej lokaty przyczyniła się ciężka praca wszystkich pracowników, którym w tym miejscu składam serdeczne podziękowania – podkreśla Alicja Syty dyrektor SPZOZ w Brzesku.”
    Zapomniała powiedzieć że pracowników ma delikatnie mówiąc gdzieś, likwidacja stanowisk pracy ,brak środków finansowych na podwyżki dla tych pracowników, ogólny bałagan, brak organizacji pracy wszędzie,decyzje wzięte z lat 80-tych.Ale papier to papier.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra