- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Starostwo Powiatowe w Bochni zdobyło dwa wyróżnienia w konkursie Kryształy PR 2023! ZDJĘCIA

- REKLAMA -

Duże brawa dla zespołu promocji Starostwa Powiatowego w Bochni. Ich działania zostały docenione w konkursie Kryształy PR 2023 w kategoriach: najlepsza kreatywna kampania promocyjna – wyróżnienie za projekt ekopowiat oraz najlepszy event społeczny wyróżnienie za Weekend z zabytkami Powiatu Bocheńskiego.

Ogólnie do konkursu „Kryształy PR-u” zgłoszono ponad 200 projektów. Jego ideą jest promowanie i nagradzanie najbardziej wartościowych inicjatyw samorządów terytorialnych jako inspiratorów kreatywnych działań i rozwiązań.

Kapituła „Kryształów PR-u” pod przewodnictwem prof. Sławomira Smyczka przyznała nagrody w sześciu kategoriach: najlepszy wizerunek w mediach społecznościowych, najlepszy film promocyjny, najlepsza kreatywna kampania promocyjna, najlepszy event społeczny, najlepsza gazeta miejska/biuletyn oraz najlepsza kampania promocyjno-informacyjna spółki samorządowej.

Wyniki ogłoszono podczas uroczystej gali zorganizowanej w trakcie XVIII Konferencji PR w Samorządzie i Administracji Państwowej, która miała miejsce w miejscowości Kromerowo nieopodal Olsztyna.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra