- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Policja zatrzymała 34-latkę z Drwini poszukiwaną listem gończym

- REKLAMA -

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bochni zatrzymali 34-latkę poszukiwaną listem gończym. Mieszkanka gminy Drwinia była poszukiwana od 2018 roku. Przed policją ukrywała się poza granicami Polski.

List gończy za 34-latką z gminy Drwinia został wydany w 2018 roku przez Prokuraturę Rejonową  w Chorzowie. Kobieta dopuściła się przestępstwa przeciwko wiarygodności dokumentów i unikała odpowiedzialności karnej, ukrywając się przed organami ścigania. Sprawą zajęli się policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Bochni.

Szereg wykonanych czynności pozwolił im ustalić, że kobieta wyjechała z Polski, jednak w najbliższym czasie może wrócić do kraju na rodzinną imprezę okolicznościową.

Kryminalni udali się pod adres zamieszkania kobiety, gdzie jednak jej nie zastali. Podejrzewając że 34-latka jest gdzieś w pobliżu funkcjonariusze zaczęli sprawdzać teren przyległy. Będąc już na terenie Bochni, policjanci dostrzegli pojazd, w którym znajdowała się kobieta odpowiadająca rysopisowi poszukiwanej. Samochód został zatrzymany. Dane kobiety zostały potwierdzone, po czym została ona zatrzymana.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra