- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Pijany i naćpany 30-latek kluczem do kół pobił mężczyznę i uszkodził jego samochód

- REKLAMA -

W ręce policji trafił 30-letni mieszkaniec gminy Bochnia. Mężczyzna znajdując się pod wpływem alkoholu i narkotyków uniemożliwiał jazdę innym kierowcom, próbował potrącić innego kierowcę a na koniec zaatakował go metalowym kluczem do odkręcania kół i tym samym narzędziem uszkodził jego samochód.

W czwartek około godziny 17, jadąc przez Łapczycę kierujący renaultem zauważył dwa stojące na jezdni samochody osobowe. 45-latek zaczął je powoli omijać, lecz  w pewnym momencie osoba znajdująca się w jednym z samochodów zaczęła prosić go o pomoc.

Nieznana mu kobieta oświadczyła, że stojący przed nią opel, celowo blokuje jej drogę, przez co nie może jechać dalej i jest wystraszona.
Chcąc jej pomóc kierujący renaultem, zatrzymał się i zwrócił uwagę siedzącemu „za kierownicą” mężczyźnie. Ten, jednak zareagował bardzo agresywnie.

Uszkodził lusterko boczne renault. Awanturował się i groził świadkowi.  Po czym  ruszając z dużym impetem wprost na 45-letniego mężczyznę, który wysiadł z samochodu, chciał go przejechać. To jednak jeszcze nie koniec. Agresor trzymając w ręku metalowy klucz służący do wymiany kół zaczął nim bić  45-latka. Dalszą frustrację kierowca opla wyładował na renault. Agresor uszkodził w nim karoserię, szybę czołową oraz szybę przednich, prawych drzwi, po czym wsiadł do swojego samochodu i odjechał.

Wezwana na miejsce policja zatrzymała agresywnego mężczyznę na środku ulicy Brodzińskiego, gdzie uniemożliwiał ruch innym pojazdom.

Po wylegitymowaniu 30-latka okazało się, że to mieszkaniec gminy Bochnia. Policjanci  przebadali go na zawartość alkoholu i narkotyków –  miał 1,5 promila alkoholu w organizmie i był pod działaniem środków odurzających.

Mężczyzna stracił prawo jazdy. Został osadzony w pomieszczeniach dla zatrzymanych w bocheńskiej komendzie. Usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała, uszkodzenia mienia oraz kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności i 15-letni zakaz prowadzenia pojazdów.  

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Galicja

    28 sierpnia 2022 godzina 20:24

    Coraz więcej tych wiadomości o narkotykach w Bochni, a policja stoi na zjeździe z autostrady i odważnie łapie groźnych przestępców 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra