- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Pędził białym bmw z Bochni do Nowego Wiśnicza. Policja szuka świadków tej szaleńczej jazdy

- REKLAMA -

Policjanci Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu poszukują świadków niebezpiecznej jazdy kierowcy białego bmw, na bocheńskich numerach rejestracyjnych. Młody mężczyzna miał brawurowo przemieszczać się samochodem 21 czerwca 2022 roku między godziną 7.00 a 9.00, na trasie centrum Bochni, ul. Wiśnicka – Nowy Wiśnicz.

– Poszukujemy osób, które były świadkami popełnianych przez kierującego wykroczeń lub przestępstw drogowych w związku z szaleńczą jazdą m.in. ulicami Bochni i Nowego Wiśnicza. Kierujący białym BMW nie zatrzymał się na wezwanie policjantów, odjeżdżając z nadmierną prędkością w stronę Nowego Wiśnicza. Mężczyzna został zatrzymany niedługo po zdarzeniu, a w sprawie m.in. szaleńczej jazdy zostało wszczęte dochodzenie policyjne – informują policjanci z KPP w Bochni. 

Osoby, które posiadają informacje, nagrania lub inne materiały dokumentujące wyżej opisane zachowanie kierowcy BMW proszone są o kontakt z policjantami Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu ( nr tel. 47 83 23 407 lub 47 83 23 402) lub Komendy Powiatowej Policji w Bochni (nr tel. 47 83 23 222).

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  Sabina

  30 czerwca 2022 godzina 13:24

  Zaczyna się, wakacje+auto od tatusia+brawura=cmentarz.
  Zapraszam policję na Bochnię, niech popatrzy ile potencjalnych morderców jeździ. Mnie po galeria bochenska przechodzacą przez pasy małolata łukiem ominela , auto pełne pijanych małolatów. Pytam się, gdzie jest policja.

 2. Avatar

  ss

  30 czerwca 2022 godzina 14:54

  Dlaczego niby policja ma odpowiadać za to, że ktoś jest niespełna rozumu. Skąd ta smarkateria ma te samochody? Za darmo im nalewają paliwa? Wina wyłącznie rodziców, że na to przyzwalają. Policja łapie po fakcie, a rodzice powinni powstrzymać te dzieciaki. Pełnoletnie nie znaczy pełne rozumu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra