- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Młodzieżowy Klub „Pawełki” z Bochni odwiedził Ojców, Miechów, Radłów

- REKLAMA -

Dzieci, młodzież, a także seniorzy wzięli udział w wycieczce zorganizowanej w niedzielę przez Beatę Drużkowską ze Stowarzyszenia Przyjaciół Jachowicz Tradycja i Kultura działającego przy Szkole Podstawowej nr 1 w Bochni. W tym roku grupa zwiedziła Ojców, Miechów i Radłów.

Pierwszym punktem wycieczki był Ojców. Przepiękne widoki skał wapiennych zrobiły ogromne wrażenie na uczestnikach wyprawy. Kolejnym Miechów, gdzie uczestnicy wzięli udział w Mszy św. w kościele pod wezwaniem Grobu Bożego. Następnie odwiedziliśmy Racławice z pięknym pomnikiem Bartosza Głowackiego – relacjonuje Beata Drużkowska.

Organizację wycieczki wsparli: Adam Korta Starosta Bocheński, Piotr Krawczyk z firmy Oskar z Żegociny, Józef i Marian Koral, Tomasz Pławecki prezes PSS Społem w Bochni, Izabela i Wojciech Nakielny z cukierni Tradycyjnej w Bochni.

-Bardzo dziękujemy także Małgorzacie Bajda-Jaremko oraz ks. dr Markowi Mierzyńskiemu, który był naszym przewodnikiem podczas wycieczki, a także Mieczysławowi Kopeć – dodaje pomysłodawczyni wycieczki.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra