- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Jak wypadły matury na Bocheńszczyźnie? Najlepiej egzamin napisali uczniowie I LO w Bochni

- REKLAMA -

Odsetek uczniów, którzy zdali maturę w szkołach, dla których Powiat Bocheński jest organem prowadzącym wyniósł w powiecie bocheńskim 85,67 proc.

Najwięcej bo aż 94,87 proc. uczniów zdało maturę w I LO Bochnia Ogólnokształcącym. Na drugim miejscu pod względem zdawalności znalazło się technikum mieszczące się w Zespół Szkół Nr 1 im. Stanisława Staszica w Bochni z wynikiem 88,83 proc., a na trzecim liceum tej szkoły z wynikiem 88,41 proc.


W II Liceum Ogólnokształcące w Bochni maturę zdało 64,63 proc. uczniów, w Zespół Szkół Nr 2 im. Stanisława Konarskiego w Bochni 77,01%, a w Zespół Szkół nr 3 w Bochni-Ekonomik 82,76 proc. W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Łapanowie egzamin zdało 40 proc. maturzystów.


Łącznie matury nie zdało 109 uczniów, z czego 85 może poprawić egzamin we wrześniu.

Do matury poprawkowej będą mogli podejść uczniowie, którzy przystąpili do egzaminu maturalnego ze wszystkich przedmiotów obowiązkowych i nie zdali egzaminu tylko z jednego przedmiotu w części pisemnej pod warunkiem, że żaden z tych egzaminów nie został maturzyście unieważniony.


Egzamin pisemny w ramach matury poprawkowej odbędzie się 23 sierpnia br., wyniki matury poprawkowej poznamy 9 września 2022 roku.
Wszystkim, którzy zdali maturę ,zaś tym przed którymi jeszcze egzaminy poprawkowe – życzymy powodzenia.

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  Bobek

  06 lipca 2022 godzina 15:55

  Co tak slabo 2 lo?

 2. Avatar

  Były uczeń

  06 lipca 2022 godzina 16:05

  Najlepiej napisało 1Lo bo tam wszyscy mają lekcje prywatne u profesorów z Krakowa. Ta szkoła jeśli chodzi o poziom nauczania to katastrofa nic nie uczą to nie są tacy nauczyciele jak w tamtych latach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra