- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BRZESKO. Ruszył nabór wniosków na wynajem mieszkania w ramach SIM

- REKLAMA -

Wnioski o zawarcie umowy najmu należy składać na Biurze Podawczym Urzędu Miejskiego w Brzesku przy ul. Głowackiego 51.

Bloki w ramach SIM zostaną wybudowane na pięknej widokowej działce w Okocimiu w pobliżu kościoła, szkoły, przedszkola, boiska i sklepu. O tej inwestycji pisaliśmy TUTAJ

Wnioski będą przyjmowane do 25 października 2022 roku w wersji papierowej, w zamkniętej kopercie, na której należy napisać: imię, nazwisko i adres wnioskodawcy, opis: „Wniosek o zawarcie umowy najmu SIM”.

FORMULARZ,oświadczenia

Wniosek o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego w budynku mieszkalnym przy ul. Goetzów Okocimskich w Okocimiu do wypełnienia jest dostępny na stronie internetowej  pobierz tutaj oraz w wersji papierowej w Urzędzie Miejskim w Brzesku  (I piętro, pok. 118).

Złożony wniosek podlega ocenie punktowej zgodnie z kryterium pierwszeństwa określonym w uchwale Rady Miejskiej w Brzesku w sprawie kryteriów i zasad przeprowadzenia naboru wniosków o zawarcie umowy najmu lokali mieszkalnych w budynkach zlokalizowanych w Okocimiu na działkach o numerach ewidencyjnych: 80/17, 80/18 80/19, 80/20, 80/21 wybudowanych w ramach inwestycji realizowanej przez społeczną inicjatywę mieszkaniową SIM Małopolska sp. z o.o.,  na zasadach określonych w ustawie z dnia 26 października 1995 r. o społecznych formach rozwoju mieszkalnictwa.

Dodatkowe informacje dotyczące naboru wniosków można uzyskać telefonicznie pod numerem
(14) 6865129.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra