- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

BRZESKO. Nowy sposób zakupu biletu parkingowego

- REKLAMA -

Przy zakupie biletu parkingowego w Brzesku konieczne jest podanie numeru rejestracyjnego pojazdu. Do tej pory nie było to wymagane. Biuro Obsługi Klienta Strefy Płatnego Parkowania w Brzesku poinformowało o montażu klawiatur numerycznych w wszystkich parkomatach funkcjonujących na terenie SPP w Brzesku.

Obecnie bilet parkingowy można nabyć jedynie po wpisaniu w parkomacie numeru rejestracyjnego pojazdu (zakupiony bilet będzie przypisany do wskazanego pojazdu).

1) zakup biletu bilonem

  1. Wrzuć odliczony bilon do urządzenia (do otworu na monety). Minimalna kwota opłaty wynosi 1,5 zł. (0,5 godziny postoju),
  2. Wpisz numer rejestracyjny pojazdu,
  3. Zatwierdź operację zakupu biletu poprzez wciśnięcie przycisku √ „akceptuj” lub  wrzuć monety aby zwiększyć czas postoju lub X „anuluj” w przypadku rezygnacji z transakcji,
  4. Odbierz bilet i umieść go w widocznym miejscu za przednią szybą wewnątrz pojazdu w taki sposób aby był w pełni czytelny dla osób kontrolujących.

2) zakup biletu kartą bankową

  1. Ustal kwotę za pomocą przycisków określających kwotę. Minimalna kwota opłaty wynosi 1,5 zł. (0,5 godziny postoju),
  2. Wpisz numer rejestracyjny pojazdu,
  3. Przyciśnij √ „akceptuj”  lub X „anuluj” w przypadku rezygnacji z transakcji,
  4. Przyłóż kartę do czytnika kart,
  5. Odbierz bilet i umieść go w widocznym miejscu za przednią szybą wewnątrz pojazdu w taki sposób aby był w pełni czytelny dla osób kontrolujących.

Na każdym parkomacie (na ścianie frontowej) znajduje się powyższa instrukcja w formie graficznej, dodatkowo przy zakupie biletu parkingowego w parkomacie na wyświetlaczu pojawiają się komunikaty wskazujące czynności jakie należy wykonać.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra