- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Bocheńscy policjanci pilnują punktów szczepień przeciwko COVID-19. Do tej pory nie było żadnych incydentów

- REKLAMA -

Policjanci z Bochni regularnie sprawdzają wszystkie  miejsca szczepień  znajdujące się na terenie powiatu. W niedzielę, całodobowo dbali o bezpieczeństwo przy mobilnych punktach szczepień w Nowym Wiśniczu oraz Lipnicy Murowanej.

Na terenie powiatu bocheńskiego znajduje się 17 punktów szczepień przeciwko COVID-19. Oprócz punktów stałych organizowane są też mobilne.

Codziennie policjanci KPP w Bochni, Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu oraz Posterunku Policji w Trzcianie, kontrolują obszary znajdowania się punktów. Zwracają uwagę na bezpieczeństwo tych miejsc oraz osób w nich pracujących i przebywających w celu zaszczepienia się.

W ostatni weekend szczepienia w mobilnych punktach odbyły się w Nowym Wiśniczu oraz Lipnicy Murowanej, gdzie zaszczepić się mogli wszyscy chętni. Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Nowym Wiśniczu oraz Posterunku Policji w Trzcianie prowadzili w tym miejscu stały nadzór.

Niedzielne szczepienia w tych miejscach przebiegły prawidłowo. Nie odnotowano incydentów związanych z naruszeniem porządku, ewentualnymi atakami na punkty lub uszkodzeniem mienia.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra