- REKLAMA -
- REKLAMA -
Sport

Polski Koncern Naftowy ORLEN został głównym sponsorem wiśnickiej Szreniawy

- REKLAMA -

Po raz pierwszy w historii Klubu WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz pozyskano tak renomowanego sponsora, jakim jest Polski Koncern Naftowy ORLEN! Po zmianach w składzie zarządu klubu, rozpoczął się maraton w kierunku wprowadzenia zmian dotyczących poprawienia warunków dla krzewienia kultury sportowej dzieci i młodzieży z naszych okolic.

Prezes Zarządu Robert Łacny podjął kroki dążące do podjęcia współpracy ze sponsorami. Jego działania przyniosły efekty w postaci sponsoringu ze strony PKN ORLEN. W maju została podpisana umowa sponsorska pomiędzy Prezesem PKN Orlen – Danielem Obajtkiem a Prezesem Klubu WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz – Robertem Łacnym. Szczegóły umowy są objęte tajemnicą.

-PKN ORLEN jest zaangażowany w działania sponsorskie wielu znanych drużyn na terenie naszego kraju, dlatego czujemy się zaszczyceni objęciem przez firmę sponsoringu naszego klubu WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz. Cieszymy się, że Orlen inwestuje w rozwój młodzieży także w tak niewielkich miejscowościach, dając szansę na odniesienie sukcesów sportowych u naszych podopiecznych – podkreśla prezes.

Wiśnicki Klub Sportowy – Szreniawa Nowy Wiśnicz prowadzi działalność szkoleniową i wychowawczą w 7 sekcjach (6 sekcji piłki nożnej i 1 sekcja lekkoatletyki).

Stowarzyszenie zrzesza około 150 podopiecznych, którzy z wielkim zaangażowaniem i poświęceniem uczestniczą w treningach w klubie oraz wydarzeniach sportowych na arenie lokalnej, wojewódzkiej oraz ogólnopolskiej.

W obszarach współpracy postawiono na rozwój procesu szkoleniowego młodzieży i zaplecza treningowego, co pozwoli naszym zawodnikom na dalszy rozwój i osiąganie sukcesów.

-Niezmiernie cieszymy się z nawiązania współpracy z PKN ORLEN. Z pewnością nie będziemy próżnować a podjęte działania dążące do rozwoju i krzewienia kultury sportowej w naszym Klubie zostaną zauważone i docenione. Mamy nadzieję na owocną i długotrwałą współpracę z PKN ORLEN – dodaje prezes Łacny.

4 komentarze

4 Comments

 1. Avatar

  kibol

  23 czerwca 2022 godzina 10:07

  Czyli do Wiśnicz będziemy JEŹDZIĆ NA DOBRĄ PIŁKĘ !!!Stadion w Bochni do sprzedania marzy się decydentom?

 2. Avatar

  Gość P

  23 czerwca 2022 godzina 15:20

  Klub z pewnością jest dofinansowany, również z Budżetu Gminy, więc warunki Umowy sponsorskiej, mogą być jawne..

 3. Avatar

  Ja

  23 czerwca 2022 godzina 16:20

  I brawo

 4. Avatar

  Aga

  23 czerwca 2022 godzina 18:12

  Brawo, będzie większa motywacja!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra