IV liga. GKS z kompletem punktów ZDJĘCIA

Od pewnego zwycięstwa 3-1 nad Dunajcem Zakliczyn rozpoczął rundę rewanżową w IV lidze GKS Drwinia. Podopieczni Mateusza Stańca wyszli na prowadzenie w 6 minucie po golu Tomasza Cygana. Jeszcze przed przerwą drugiego gola dorzucił Michał Bajda. Ten sam zawodnik ustalił wynik meczu w 61′.

GKS Drwinia – Dunajec Zakliczyn 3-1 (1-0)
Bramki: Tomasz Cygan 6′, Michał Bajda 44′, 61′ – Mateusz Wójcik 25′
GKS:Andrei Chillari – Damian Bochenek, Mateusz Krokosz, Bartłomiej Kudelski, Mateusz Kaczmarczyk, Mateusz Motłoch (70′ Maciej Grojec), Jakub Berliński (80′ Paweł Salamon), Roman Sepankov, Grzegorz Mus (65′ Błażej Gumuła), Tomasz Cygan (70′ Bartłomiej Cebula), Michał Bajda (88′ Patryk Ćmak).
Dunajec: Michał Nosek – Kamil Brzęk, Dariusz Gwiżdż, Tomasz Pawłowski, Marcin Pawłowski, Filip Świderski (82′ Patryk Czermak), Artur Kiełbasa, Adrian Wójcik, Mateusz Wójcik, Kamil Wójcik (85′ Daniel Osowski), Arkadiusz Sady (71′ Bartosz Chmielowski).