- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Zbigniew Zamachowski w Brzesku. Spotkanie w najbliższy piątek

- REKLAMA -

Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku zapraszają na spotkanie ze Zbigniewem Zamachowskim, które odbędzie się w piątek, 29 września (początek: godz. 18.30). Wstęp na to wydarzenie jest wolny.

Artysta z ponad 40-letnim stażem zawodowym, znany jest nie tylko jako odtwórca wielu niezapomnianych ról filmowych i teatralnych, ale także autor tekstów i muzyki do piosenek, które najczęściej wykonuje on sam. Rozmowę z nim poprowadzi Andrzej Kurdziel, który jako impresario i moderator towarzyszył już w Brzesku Jerzemu Treli, Halinie Kunickiej, Bogusławowi Kaczyńskiemu czy Marcinowi Kydryńskiemu, a przed rokiem Annie Dymnej.

Najbliższe spotkanie zorganizowane jest w ramach realizowanego przez bibliotekę projektu „Mocium Panie, czas na czytanie! – promocja czytelnictwa poprzez postać i twórczość Aleksandra Fredry” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury – państwowego funduszu celowego.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra