- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

Finał projektu”Moje Bocheńskie Strony”

Na godz. 15 w niedzielę 24 października zaplanowano finał projektu „Moje Bocheńskie Strony”. Spotkanie odbędzie się w sali kameralnej Miejskiego Domu Kultury w Bochni. Wyłączny patronat medialny nad konkursem sprawuje portal Bochnia Brzesko z Bliska.

Podczas wydarzenia zostaną ogłoszone wyniki konkursu będą też rozdane nagrody. Spośród kilkudziesięciu prac 17 września komisja wybrała te najlepsze.

W kolejnym etapie konkursu na poszczególne prace można było zagłosować w internecie.


Podczas finału akcji zaplanowano też AUKCJĘ PRAC KONKURSOWYCH, z której dochód w całości przeznaczony zostanie na wsparcie wychowanków Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Azymut” i „Perspektywa” w Bochni.


Zaprezentowany zostanie również wydany przez Stowarzyszenie „Cives Conscii” przewodnik po powiecie bocheńskim „Moje Bocheńskie Strony” zawierający prace konkursowe oraz opatrzony słowem o Bochni i gminach powiatu autorstwa Jana Flaszy.

Przewodnik będzie odpłatny, a dochód z jego sprzedaży także zostanie przeznaczony na wsparcie wychowanków Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Azymut” i „Perspektywa” w Bochni.


Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra