- REKLAMA -
- REKLAMA -
Kultura

BOCHNIA. W sobotę i niedzielę Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego CeA Challenge Cup Letni 2022

- REKLAMA -

W najbliższy weekend w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni Bochni zaplanowano Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego CeA Challenge Cup Letni 2022. Organizatorem wydarzenia jest Cor et Animus Fundacja oraz Pactum. Patronat honorowy nad turniejem sprawuje Wojewoda Małopolski Łukasz Kmita, starosta Adam Korta i burmistrz Stefan Kolawiński, prasowy – Portal Bochnia Brzesko z Bliska.


Tegoroczna edycja jest szczególna, gdyż oprócz tancerzy z Polski liczny udział zapowiedzieli uczestnicy z Ukrainy (dzieci i młodzież), którym organizatorzy zaproponowali bezpłatny udział w turnieju, mając nadzieję, że będzie on dla nich namiastką powrotu do wolności i normalności.

Część turnieju to także rywalizacja par seniorskich z całej Polski. Celem wydarzenia jest zaprezentowanie dorobku artystycznego i udział w rywalizacji sportowej, popularyzacja tańca wśród dzieci, młodzieży i dorosłych, jako formy aktywnego wypoczynku, a równocześnie rywalizacji sportowej z zachowaniem zasad fair play.


Sobotnia część turnieju składa się z czterech części rozpoczynających się o 9:00; 12:00; 14:30 i 18:30. Niedzielna składa się z trzech części rozpoczynających się o 10:00; 12:00 i 15:30.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra