Artykuł partnerski

Szukasz ładnego mieszkania w zielonej części Bochni? Zobacz APARTAMENTY BRZEŹNICKA

To szansa na zdobycie od ręki atrakcyjnych mieszkań w pięknym zielonym otoczeniu. Na nabywców czekają ostatnie apartamenty w wyjątkowej, kameralnej inwestycji przy ul. Brzeźnickiej 41 w Bochni – eleganckim i minimalistycznym kompleksie dla naprawdę wymagających.

Dlaczego warto tu zamieszkać?

​Inwestycja została zaprojektowana dla jak najlepszego komfortu mieszkańców i co najważniejsze jest dopasowana do potrzeb rodziny. Budynki są wkomponowane w tarasowy teren przestronnej działki, która w połowie pozostaje niezabudowana, z dużą ilością zieleni, oświetloną alejką spacerową i placem zabaw dla dzieci. 

W sąsiedztwie jedynie niska zabudowa domów jednorodzinnych podkreśla wyjątkowość i kameralność lokalizacji kompleksu.

A budynki?

​Projektanci zadbali o maksymalne wyciszenie budynków, dlatego szyb windy cichobieżnej, która obsługuje wszystkie kondygnacje zlokalizowany jest w centrum klatki schodowej, aby nie zakłócać spokoju i zapewnić prywatność użytkownikom. Co jeszcze? Wszystkie wewnętrzne ściany działowe wykonane są z pustaków ceramicznych o grubości 30 cm.

​Budynki są energooszczędne posiadają instalację wentylacji mechanicznej, dzięki której następuje stała wymiana określonej ilości powietrza w pomieszczeniach, bez względu na warunki atmosferyczne, a latem daje ona efekt chłodzenia pomieszczeń.

Dla wygody użytkowników zamontowany jest domofon z brelokiem zbliżeniowym oraz bramy garażowe i wjazdowa na pilota. Do budynków został doprowadzony światłowód (internet) jest tez antena zbiorcza telewizji z pakietem programów.

Czego chcieć więcej?

Na nabywców czekają ostatnie mieszkania w tym wyjątkowym kompleksie:

Góra