Artykuł partnerski

Ostatnia szansa na zakup mieszkań w programie „Bezpieczny Kredyt 2%”

Green Home Investment to pewna i solidna firma, która od sześciu lat inwestuje na rynku nieruchomości. Do tej pory wybudowała ponad 200 mieszkań w Bochni, Krakowie, Wieliczce oraz w Niepołomicach. Aktualnie realizuje dwie duże inwestycje: osiedle 7 budynków  wielorodzinnych  przy ul. Wygoda i apartamentowiec przy  Trudnej 35 w Bochni.


Zapraszamy do kontaktu. Oferujemy usługę kompleksowego i bezpłatnego przeprowadzenia klienta przez całą procedurę kredytową przy minimalnym zaangażowaniu czasowym nabywców. Korzystając z naszego doświadczenia wypracowaliśmy procedury dzięki którym uzyskanie kredytu przebiegnie szybko i sprawnie.

Ponadto w przypadku klientów, którzy podpiszą z nami umowy rezerwacyjne w grudniu 2023 roku, jesteśmy skłonni poczekać z podpisaniem umowy notarialnej aż do otrzymania kredytu w programie BEZPIECZNY KREDYT 2%.

Program kredytowy „BEZPIECZNY KREDYT 2%” cieszy się ogromną popularnością ze względu na preferencyjne warunki oprocentowania i gwarancji dopłat rządowych. Według wszelkich dostępnych informacji program ten będzie funkcjonował tylko do pierwszych dni stycznia 2024 roku.

Jest to więc ostatnia szansa aby załapać się na program BEZPIECZNY KREDYT 2%. Każda osoba posiadająca zdolność kredytową,  która do końca roku złoży wniosek kredytowy otrzyma kredyt na preferencyjnych warunkach.

Wszelkie pytania proszę kierować na adres e-mailowy: biuro@ghinvestment.pl
lub pod numer telefonu:
664 241 759

Góra