Artykuł partnerski

Nowe bloki na osiedlu „Panorama”. Właśnie ruszyła sprzedaż mieszkań!

Szukasz mieszkania w Bochni? Znajdziesz je na os.  „Panorama” przy ulicy Brzeźnickiej. Jest ono zlokalizowane zaledwie kilka minut od centrum miasta i co bardzo istotne w dzisiejszych czasach – jest otoczone zielenią. Właśnie ruszyła sprzedaż mieszkań w dwóch, jednoklatkowych blokach, o wygodnej niższej zabudowie.

Będą to bloki o wysokim standardzie, jednocześnie w przystępnej cenie. Do ich budowy zostaną wykorzystane najlepszej jakości surowce i materiały.

Każde z mieszkań o pow. od 30-60 metrów kwadratowych  wyposażone będzie w balkon. W podziemnej części bloku przewidziano garaże, a w obok budynku miejsca postojowe.

Warto wspomnieć, że szerokie klatki schodowe standardowo będą wykończone granitem, chromem i estetycznym drewnem.

W budynku zaplanowano też windy, które zdecydowanie ułatwią komunikację.

Szukasz  mieszkania na bezpiecznym i dobrze zaplanowanym osiedlu? Dobrze trafiłeś „Panorama” to osiedle monitorowane, wyposażone w place zabaw dla dzieci, ścieżki spacerowe, zarybiony staw, a także wiata do organizacji spotkań towarzyskich.

To jeszcze nie wszystko. Na osiedlu „Panorama” funkcjonuje  też przedszkole, gabinety lekarskie, rehabilitacyjne, restauracja oraz sklepy.

Ważną informacją dla przyszłych właścicieli jest rozpoczęcie prac projektowych łącznika pomiędzy drogą krajową 94, a ul. Brzeźnicką, co umożliwi w przyszłości wjazd na osiedle omijając centrum Bochni.

Czy potrzeba czegoś więcej? Zadzwoń już dziś i umów się na wizytę w jednym z dwóch naszych biur.

BIURO SPRZEDAŻY W BOCHNI

Ul. Brzeźnicka 55 K
tel. + 48 881 29 24 24
e-mail: cober@cober.info.pl

BIURO SPRZEDAŻY W KRAKOWIE

Ul. Prądzyńskiego 1
tel. + 48 881 29 24 24
e-mail: cober@cober.info.pl

Więcej informacji TUTAJ

Góra