Artykuł partnerski

PANORAMA – OSIEDLE OTOCZONE ZIELENIĄ

Chcesz kupić mieszkanie otoczone zielenią? Zapraszamy na osiedle Panorama przy ulicy Brzeźnickiej w południowo-wschodniej części Bochni. Rozpoczęliśmy właśnie budowę czterech jedno-klatkowych bloków.

To budynki o prostej, ale eleganckiej i nowoczesnej formie. Bloki o niższej zabudowie.

– Zależało nam na stworzeniu mieszkań dla osób które cenią spokój i ciszę, a także wysoki standard wykonania – mówi Marek Słodki, wiceprezes Cober sp. k.


Mocnym atutem Panoramy jest lokalizacja. Osiedle – od południowej strony – sąsiaduje z zielonym terenem na którym w przyszłości przewidziane są miejskie przestrzenie do rekreacji i odpoczynku.

Panorama to także przedszkole, gabinety lekarskie i rehabilitacyjne, sklepy, restauracja. Osiedle jest dobrze skomunikowane przez wewnętrzne drogi i liczne ścieżki spacerowe.

– Warto dodać, że w planach jest także budowa drogi, która pozwoli ominąć korki w centrum, łącząc osiedle z drogą krajową 94 i dalej autostradą  – mówi  Wiktor Budek, wiceprezes Horeca Sp. z o.o.

Panorama” to osiedle monitorowane, wyposażone w place zabaw dla dzieci, ścieżki spacerowe, zarybiony staw, a także wiatę do organizacji spotkań towarzyskich.

Jak ci się podoba ? Zadzwoń już dziś i umów się na spotkanie
BIURO SPRZEDAŻY W BOCHNI
Ul. Brzeźnicka 55 K
tel. + 48 881 29 24 24
e-mail: cober@cober.info.pl

Góra