Artykuł partnerski

Lekarz ENDOKRYNOLOG w każdy wtorek w MOVEMED w Bochni

Od stycznia w Specjalistycznym Centrum Medycznym MOVEMED w Bochni w każdy wtorek istnieje możliwość skorzystania z konsultacji lekarskiej oraz USG tarczycy u lekarza specjalisty ENDOKRYNOLOGA.

– Zaprosiliśmy do współpracy kolejnego lekarza specjalistę endokrynologa, który obejmie opieką naszych Pacjentów. Do Pani Doktor Joanny Walczyk (specjalista endokrynolog, diagnosta USG) dołączył Pan Doktor Witold Ziaja (specjalista endokrynolog, diagnosta USG). Zwiększenie dostępności do lekarza endokrynologa w dobie postępujących chorób cywilizacyjnych takich m.in. jak: nadczynność/niedoczynność tarczycy, otyłość, zaburzenia płodności jest kluczowe, aby poprawić jakość życia chorujących Pacjentów – mówi Marta Mrzygłód, dyrektor SCM MOVEMED w Bochni.

W MOVEMED, można zrealizować również w BIOPSJE BACC – tzw. biopsje na 4 ręce, które wykonuje lekarz patomorfolog przy współpracy z lekarzem endokrynologiem.

To unikatowa usługa medyczna, podczas której, dwóch lekarzy specjalistów jest do dyspozycji Pacjenta.

Wynik biopsji jest w tym samym dniu (najczęściej czas oczekiwania na wynik to 2-3 tygodnie) w cenie biopsji jest też lekarska konsultacja endokrynologiczna otrzymanego wyniku.

  • Specjalistyczne Centrum Medyczne MOVEMED
  • ul. Ks. J. Poniatowskiego 40 32-700 Bochnia (I piętro)
  • 14 613 59 74 lub 798 311 058
  • kontakt@scm-movemed.pl
  • poniedziałek – piątek: 8:00 – 18:00
  • Rejestracja ONLINE 24h/dobę
Góra