- REKLAMA -
- REKLAMA -
Zdrowie

Bochnia. Wykład, zdrowy poczęstunek i sól w prezencie – pierwsze spotkanie klubu „Hashimoto mi LOTO ;)”

- REKLAMA -

Wykład Moniki Podos dietetyka zainaugurował pierwsze spotkanie klubu skupiającego osoby zmagające się z chorobą Hashimoto. W projekcie, który realizuje Specjalistyczne Centrum Medycznego MOVEMED i Barbell Club Bochnia bierze udział 30 kobiet. Następne 30 już czeka w kolejce na drugą edycję programu.

– Podczas naszego pierwszego spotkania odbył się wykład, uczestniczki projektu wymieniły się swoim doświadczeniami, ustaliłyśmy ich oczekiwania względem poruszanych na przyszłość tematów – mówi Marta Mrzygłód, dyrektor Specjalistycznego Centrum Medycznego MOVEMED w Bochni.

Kolejnym etapem będzie pierwszy wspólny trening, który zaplanowany jest na 18 listopada (poniedziałek). Podczas niego Anna Adamczyk, trener personalny z Barbell Club Bochnia zdiagnozuje możliwości wydolnościowe i ruchowe uczestniczek projektu, a następnie zaproponuje najlepszą opcję treningową dopasowaną indywidualnie do każdej z pań.

Pierwsze spotkanie uczestniczek projektu to także dietetyczny poczęstunek (sałatka i deser) z Fit Bite Catering oraz prezent w postaci kilogramowego opakowania Soli Kłodawskiej, idealnej do płukania gardła przy infekcjach górnych dróg oddechowych, ale też relaksującej i zdrowej kąpieli.

Kolejny wykład zaplanowany jest na 12 grudnia (czwartek).

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra