- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

W Rzezawie odnowiono budynek dla Klubu Senior+. Miejsce to odwiedzili poseł Józefa Szczurek-Żelazko i wicemarszałek Józef Gawron ZDJĘCIA

Fot. UG w Rzezawie
- REKLAMA -

W Rzezawie gościła poseł Józefa Szczurek-Żelazko oraz wicemarszałek Województwa Małopolskiego Józef Gawron. Goście spotkali się z wójtem Gminy Rzezawa Mariuszem Palejem, a także z seniorami z terenu gminy.

Wizyta Poseł RP Józefy Szczurek-Żelazko i Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Józefa Gawrona odbyła się w związku z dotacją w wysokości blisko 180 tys. zł, jaką Gmina Rzezawa otrzymała niedawno z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na termomodernizację budynku przy ulicy Kościelnej 6 w Rzezawie. W tym obiekcie znajduje się Klub Senior+ oraz gminna biblioteka.

Goście chcieli osobiście zobaczyć, jak wygląda ten obiekt, który niedawno zyskał już m.in. nowe pokrycie dachowe. Zmieniło się też jego otoczenie. Na zagospodarowanie terenu wokół budynku samorząd otrzymał dotację w wysokości 500 tys. zł.

W ramach wizyty goście spotkali się z uczestnikami Klubu Senior+. Zostali tam bardzo ciepło przyjęci przez seniorów. Na koniec swojej wizyty w Rzezawie odwiedzili oni także gminną bibliotekę.

6 komentarzy

6 Comments

 1. Avatar

  gość

  06 marca 2023 godzina 15:09

  I zostali zapisani do klubu

 2. Avatar

  Obserwator

  07 marca 2023 godzina 08:05

  Tu nie chodzi o tych seniorów ale o pokazanie się panującego i jego klakierow !

 3. Avatar

  Krzeczowianka

  08 marca 2023 godzina 15:25

  W Rzezawie wszystko sie udaje zrobić a w sąsiednim Jasieniu chociaż jest budynek komunalny wybudowany przez mieszkańców nie maja konta by swobodnie raz czy dwa razy w tygodniu mogli sobie seniorzy i inni chętni posiedzieć i pogadac z sobą .W całym kraju takie warunki sie stwarza ludziom by mieli motywacje wyjść z domu ale w Jasieniu z tym wielki problem.Moim krewniakom jest z tego powodu bardzo smutno. Sa pełni podziwu dla naszego Wójta i z ogromnym zachwytem wypowiadają sie o Jego staraniach o gminę w której rządzi .

  • Avatar

   Anonim

   08 marca 2023 godzina 19:15

   Ale to jest tylko w Rzezawie ‚Północna część gminy zapomniana Nie ma czego żałować ani zazdrościć bo u nas nic się nie dzieje Seniorzy sami sobie radzą jak mogą To tez nie wszystko takie piękne jak na obrazku

  • Avatar

   petent

   14 marca 2023 godzina 10:02

   Pozory ! Kobieto ! To nie tak jak myślisz ! Wójt co robi i dla kogo pod przykrywką inwestycji to mieszkańcy wiedzą !

 4. Avatar

  K.Teresa

  08 marca 2023 godzina 15:30

  Pani Poseł zbliżają sie wybory moze i głosy z Jasienia tez by sie Pani przydały ? Byłoby dobrze i o Jasieniu pomyśleć co dla tych wyborców zrobić?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra