Wydarzenia

🔴 Tylko u NAS. W środę debata kandydatów na burmistrza Bochni

Nie będziemy zanudzać – zapytamy o konkrety! Już w środę odbędzie się debata kandydatów na burmistrza Bochni. Portal Bochnia z Bliska jako jedyny organizuje debatę kandydatów na burmistrza Bochni. Wydarzenie już jutro (środa o godzinie 18) będzie można śledzić za pośrednictwem naszych kanałów YouTube i Facebook, a także wchodząc bezpośrednio na stronę www.bochniazbliska.pl.

W debacie udział wezmą wszyscy kandydaci ubiegający się o fotel burmistrza Bochni. To w kolejności alfabetycznej: Artur Gondek, Magdalena Łacna, Marta Mrzygłód, Filip Pach, Marek Rudnik, Ireneusz Sobas i Wojciech Woźniczka.

Na początek wszyscy będą musieli odpowiedzieć na takie samo pytanie zadane przez redakcję, potem będziemy losować – i tutaj każdy usłyszy inne pytanie – wybrane spośród kilkudziesięciu, które dotarły do naszej redakcji. W trzeciej rundzie każdy z kandydatów zada pytanie jednemu ze swoich przeciwników, runda czwarta to podsumowanie.

Wydarzenie organizujemy w Restauracji Jubilatka, gdzie od kilku lat nagrywamy nasze wywiady ZAPYTAM WPROST. W chwili nagrania na sali będzie obecna tylko obsługa debaty, ale naszych Czytelników zapraszamy do ogródka, gdzie na dużym ekranie będzie można na żywo śledzić debatę.

Partnerami debaty są:

 • Restauracja Jubilatka,
 • Firma Cober inwestor luksusowych apartamentowców przy ulicy Konfederatów Barskich w Bochni,
 • Firma Green Home Investment  inwestor apartamentowców przy ulicy Trudnej – wyjątkowej inwestycji w sercu Bochni,
 • Najstarsza w Polsce Kopalnia Soli datująca swój początek na 1248 rok, będąca pomnikiem historii, wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO
 • Wydawnictwo Regis
1 Komentarz

1 Komentarz

 1. Avatar

  Putin mc

  03 kwietnia 2024 godzina 20:58

  Organizatorzy nawalili po całości

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Góra