- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

STERKOWIEC. W Domu Kultury została wyremontowana sala widowiskowo-taneczna ZDJĘCIA

- REKLAMA -

Dwa tygodnie przed terminem zakończył się remont głównej sali widowiskowo-tanecznej Domu Kultury w Sterkowcu. Prace wykonała Firma Budowlana Remontowo-Wykończeniowa Piotra Styrny ze Szczepanowa.

Wartość tych ostatnich prac wyniosła 48,5 tysiąca złotych i została w całości pokryta ze środków własnych (25 tysięcy z Funduszu Sołeckiego i 23,5 tysiąca z puli przeznaczonej na utrzymanie budynków gminnych). Przypomnijmy, że w ostatnich latach w Domu Kultury w Sterkowcu wymieniono dach, a wokół budynku poddano gruntownemu remontowi ogrodzenie i chodnik.

Prace polegały na wymianie wiekowej już podłogi parkietowej na całej powierzchni sali (wraz ze sceną). Wymagało to między innymi oczyszczenia betonowej wylewki pod podłogą. Stare panele zostały zastąpione wysokiej jakości gresem drewnopodobnym. Poprzedni parkiet był już na tyle zużyty, że nawet po zwykłym myciu podłogi ulegał wybrzuszeniu, powodując dyskomfort i zagrażając bezpieczeństwu podczas organizowanych tutaj wydarzeń. Istotna jest również poprawa estetyki całego budynku.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra