- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

SOBOLÓW. Pożar zniszczył dom pana Stefana. Mężczyzna potrzebuje pomocy!

- REKLAMA -

Gdy był w pracy pożar zniszczył jego dom. Aby budynek nadawał się do użytku konieczne jest częściowe położenie nowego pokrycia dachowego oraz remont pomieszczeń mieszkalnych. Ruszyła zbiórka potrzebne jest 50 tys. złotych!

Ostatnie miesiące bieżącego roku były dla Stefana bardzo trudne, ponieważ stracił on dwóch braci, z którymi mieszkał. A 5 grudnia bezlitosny los zadał mężczyźnie kolejny cios. Płomienie ognia objęły jego dom w Sobolowie (gmina Łapanów), kiedy ten był w pracy. Po powrocie do miejsca zamieszkania okazało się, że właściwie nie ma do czego wracać – tłumaczy Elżbieta Kołodziej, sąsiadka mężczyzny.

Aby budynek nadawał się do użytku konieczne będzie częściowe położenie nowego pokrycia dachowego oraz remont pomieszczeń mieszkalnych. Straty są bardzo duże, a koszty związane z ich pokryciem zdecydowanie przekraczają możliwości finansowe mężczyzny. Dlatego potrzebne jest wsparcie. Stąd pomysł na zbiórkę.

-Połączmy nasze siły i pomóżmy zgromadzić środki, które umożliwią powrót do domu! Otwórzmy nasze serca i podarujmy mu odrobinę magii w tym przedświątecznym czasie – apeluje Elżbieta Kołodziej

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra