- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Są już nowi dyrektorzy powiatowych placówek! Wiemy, kto pokieruje ZS nr 1, II LO, Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną i SOSW w Bochni

- REKLAMA -

W dwóch przypadkach – II LO w Bochni i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej – kierowanie placówkami powierzono dotychczasowym dyrektorom, w dwóch ZS nr 1 oraz SOSW są nowi szefowie, w CKZiU w Łapanowie konkurs unieważniono z przyczyn formalnych. Dziś Zarząd Powiatu Bocheńskiego zapoznał się z wynikami konkursów na szefów powiatowych jednostek i powołał czterech dyrektorów.

I tak dyrektorem ZS nr 1 w Bochni została Sylwia Zajt, dotychczasowa wicedyrektor szkoły, II LO w Bochni nadal będzie kierować Edyta Mierzwińska. Zmian w kierownictwie nie ma także w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bochni, którą nadal pokieruje Kinga Pałka. Nową dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego została natomiast Joanna Stano-Kulas dotychczasowa wicedyrektor szkoły.

Nadal nie rozstrzygnięto konkursu na dyrektora CKZiU w Łapanowie. Z przyczyn formalnych cała procedura konkursowa musi być powtórzona.

Kliknij i dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra