- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

🔴 Policja zatrzymała 37-latka, który napadł na punkt bankowy w Bochni WIDEO

- REKLAMA -

Policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu bocheńskiego, podejrzewanego o napad na placówkę bankową w Bochni. Mężczyzna grożąc przedmiotem, który wyglądem przypominał broń sterroryzował pracownika placówki, zabrał pieniądze a następnie uciekł.

W poniedziałek około godziny 14:30 ubrany na czarno, zamaskowany (w maseczce i z kapturem na głowie) mężczyzna wszedł do placówki bankowej w Bochni. Miał przedmiot, który przypominał broń, powiedział, że „to napad” i zmusił pracownika  placówki do wydania pieniędzy po czym  uciekł z sześcioma tysiącami złotych.

W placówce nie było w tym czasie klientów a jedynie dwóch pracowników. Oficer dyżurny bocheńskiej komendy policji niezwłocznie przekazał komunikat z rysopisem sprawcy napadu do wszystkich  patroli znajdujących się w terenie, a na miejsce skierował grupę dochodzeniowo-śledczą w celu ustalania szczegółów zajścia i zabezpieczenia śladów przestępstwa.

W toku intensywnego dochodzenia, dzięki informacjom zebranym przez wydział kryminalny i dochodzeniowo-śledczy, już dzień po napadzie udało się namierzyć sprawcę. Został on wczoraj około 12:00 rozpoznany i zatrzymany na terenie Bochni  przez patrol operacyjny.

Podczas przeszukań miejsc,  w których sprawca przebywał po dokonaniu napadu, policjanci zabezpieczyli jako dowód przestępstwa odzież jaką miał na sobie podczas napadu a także odzyskali część gotówki skradzionej z banku.

Mężczyzna w rozmowie z policjantami  przyznał, że zdecydował się na tak desperacki czyn z uwagi na problemy finansowe i długi.  37-latek najprawdopodobniej jeszcze dzisiaj usłyszy zarzut rozboju, za który grozi mu kara do 12 lat więzienia. Trwają ustalenia na temat narzędzia, którym posługiwał się podczas napadu, najprawdopodobniej był to pistolet wiatrówka na śrut.

ZOBACZ

2 komentarze

2 Comments

 1. Avatar

  kote

  22 września 2021 godzina 14:00

  Zrobił skok na bank zgodnir z szyldem który tam wisi

 2. Avatar

  Anonim

  24 września 2021 godzina 05:50

  Skok na SKOK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra