- REKLAMA -
- REKLAMA -
Wydarzenia

Okradziono mieszkanie na os. Niepodległości w Bochni. Kobieta straciła gotówkę i biżuterię

- REKLAMA -

Policjanci z KPP w Bochni wyjaśniają okoliczności kradzieży do której doszło w jednym mieszkań na os. Niepodległości w Bochni. Złodzieje weszli do niego przez drzwi, po tym jak wyłamali zamek.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu, w godzinach przedpołudniowych, pod nieobecność właścicielki mieszkania.

– O tym, że została okradziona dowiedziała się po powrocie do domu, około godziny 13. Złodzieje skradli jej gotówkę i biżuterię. Straty oszacowano na kilkanaście tysięcy złotych – mówi w rozmowie z portalem bochniazbliska.pl Łukasz Ostręga z KPP w Bochni.

Tymczasem przedstawiciele „Siły Niepodległości” apelują „Nauczeni wcześniejszymi doświadczeniami, kiedy włamania szły seriami, prosimy o czujność opartą o sąsiedzką współpracę”

1 Komentarz

1 Komentarz

  1. Avatar

    Czytelnik

    30 czerwca 2022 godzina 13:37

    A domofon zamiast spełniać swą funkcje zaprasza otwartymi drzwiami przez głupich sąsiadów. Proszę otwierać drzwi swych mieszkań a nie klatkowe,które mają pelnic funkcje zabezpieczenia. Jednak w poszczególnych klatakch mieszkają tacy zacofani ludzie, że ręce opadają. I okaze się, że złodziej trafi do mieszkania tego otwieracza ha ha :),który potem będzie usilnie zamykać drzwi:).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

- REKLAMA -
Góra